Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2014 170 carplay navigasyon sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2014 170 carplay navigasyon sorunu

Sa arkadaşlar konyada ikamet etmekteyim 2014 limuisine paket aracımda orjinal geri görüşlü intelilink takılı fakat benim araçta yansıtıcı yazan menü çıkmıyor carplay uygulaması eşlenmiyor fakat tel görüşmesini falan sorunsuz yapıyorum
    konya özkaymak servise gittim. yetkili arkadaş orj kablosunu getir ayarlarız dedi gittim baktı böyle olmuyor bunun işi uzun güncelleme 2.3 saat sürer dedi müsait bir gün ayarlayalım aracı bırakırsın dedi aracı bırakacaz ya 2 araç gittik bu ilğili arkadaş tekrar baktı gevşek gevşek bu araçlarda böyle dedi orta konsolu açtım 2 flaşbellek 1 adet boş kart yuvası var kocaman ekran var hadi navigasyon yok dedin tel eşleştirip onun haritasındanda faydalanamıyoruz bu kocaman ekranı nediye koydular buraya dedim böyle bu araçlar diyor
    arkadaşkar sizden ricam bu konu hakkında bilğisi olan arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim

bu aracın carplay uygulaması aktif hale gelebilirmi

bu boş kart yuvası ne işe yarıyor

extra navigasyon yükleme şansımız varmıdır
    Son düzenleme: Ahmet42; 22.08.2017, 02:03.

You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

Yorum

Öncelikle hoş geldiniz. Bir tanışma konusu açarak kendinizi orada da tanıtırsanız seviniriz.

2014 modellerde Carplay yok. Bildiğimiz kadarıyla 2015 ile gelen dizel motorlu modellerle birlikte Intellilink cihazın beynini de değiştirmişler. O serilerde fabrikadan yüklü gelmese de ücretli/ücretsiz yükletmeyi başaranlar var. Ancak öncesi üretimlerde böyle bir şey mümkün değilmiş.

Orta kolçağın içinde gördüğünüz 2 adet usb girişiyle 1 adet sd kart girişi sadece cihaz bağlama seçeneklerini artırmak için. Ben mesela şarkıları sd kartla çalıyorum, usb girişlerini boş bırakıyorum. Ayrıca 2015 ve sonrası modellerde o sd kart girişiyle usb girşinin teki de yok. Millet uyumlu usb çoğaltıcı arıyor harıl harıl

Diğer yandan illa ki navigasyon istiyorsanız şimdilik seçenekleriniz ya yeni bir farklı marka navigasyonlu cihaz alacaksınız ya da o ekranla uyumlu çalışan gene bir harici cihaz alacaksınız. Üstelik bunlar epey pahalı seçenekler. Bunların konularını forumda bulabilirsiniz.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Bilği için tşk en azından önceki kasalar gibi o yılın haritasını içeren bir navigasyon koymaları gerekirmiş.

Yorum

Bu 2015 sonrası kullanılan sistemi 2015 öncesi araçlara taktırabilir miyiz acaba? (En azından bozulursa aynısından almak yerine yeni seriden alabiliriz)

Yorum

Biz bir ara yeni beyni eski cihaza takabilir miyiz diye düşünmüştük

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
              Biz bir ara yeni beyni eski cihaza takabilir miyiz diye düşünmüştük
              Aynı şey işte hocam.

Yorum

benim bildiğim araç üzerindeki her bir multimedya cihazı özellikle alman araçlarda çok eskiden beri var, sadece o araç üzerinde çalışıyor, yani söküp başka cihazı taktığınızda çalışmıyor, başka araca taktığınızda da sistem kilitli kalıyor aktifleşmiyor, hatta mecburi değişim gerektiğinde almanyadan ilgili araç motor şasinosuyla programlanıp sipariş verilerek çalıştırılıyor. bir nevi hırsızlığa karşı önlem ve bunu bilen profesyonel hırsızlarımız(!) multimedya cihazı için araca yönlenmiyor, başka markalara veya harici cihaz takılan araçlara ilgileri kayıyor.
                1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Aracımın en sevmediğim yeri burası navigasyon olmadan hiçbir işe yaramıyor carplayda yok garip bir durum ne akla hizmet böylebir cihaz takılmış anlamış degilim önceki 2010 aracımda en azından navigasyon vardı bundan daha fazla işime yarıyordu

Yorum

İşleniyor...
                  X