Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2013 makyajlı Cosmo - RCA Giriş

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2013 makyajlı Cosmo - RCA Giriş

Merhaba,

Aşağıdaki ürünü kullanabilmek için soruyorum. 2013 makyajlı Cosmo'larda RCA Giriş var mı ?

https://car-solutions.com/en/smartph...mi-outputs.php

Çok ilginç. Takipteyim.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Pek ümitli değilim ama en azından cevabını öğrenmek istiyorum.

Yorum

Corvin android interface bir şekilde bu ekrana bağlanıyor, ancak hangi yoldan bağlanıyor bilmiyorum. Esasında mantık aynı, data kablolarını bulunca mutlaka bağlantı sağlarsın ancak, soket farklılıkları, ana üniteyi riske atmak istememek , orijinal bağlantı istemek gibi etkenler engelliyor. Buna ayrıca geri görüş kamerası da bağlanır bir şekilde benden söylemesi
        Fikrin kadar varsın!

Yorum

Geri görüş kamerası bağlanır, o benim de aklımda. Yeter ki bunu bizim ekrana bağlayabilelim. Ben Corvin gibi bir interface'dense bunu tercih ederim. Benim tek istediğim -bazen- telefon ekranındaki navigasyon görüntüsünü o ekrana yansıtabilmek. Bir de geri görüş kamerası eklenirse mükemmel olur. Corvin'in diğer özellikleri hiç ilgimi çekmiyor açıkcası.

Yorum

Bizim araçlara şu interface oluyormuş : https://car-solutions.com/en/video-i...of-2014-my.php

Ancak 2014 model yılı sonrası için demişler.

Yorum

Fabrikadan 2013'te çıkan makyajlı kasalar ağustos sonrası olduğundan Opel tarafından bile 2014 diye adlandırılıyor. Bence bu yüzden 2014 yazmışlardır.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

İngilizce chat'tan R700 Intellilink için cihaz var mı diye sordum yok dediler.

Yorum

250 USD + 40 USD kargo = 290 USD = 1030 TL
                  siparişi, kargosu, montajı vs uğraşacağıma : 1500 TL verir Corvin taktırırım.

bu işin uygun fiyatlı olması lazım ki : uğraştığımıza değsin. Ben daha önce araştırıp aynı ürüne ulaşmıştım.

benim gözümdeki çözüm komple ekran değişimi ( Android ) veya Corvin gibi interface uygulamalar.
                  Fikrin kadar varsın!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mr.big View Post

bu işin uygun fiyatlı olması lazım ki : uğraştığımıza değsin. Ben daha önce araştırıp aynı ürüne ulaşmıştım.

benim gözümdeki çözüm komple ekran değişimi ( Android ) veya Corvin gibi interface uygulamalar.
                    +1
                    aynen makyajsız kasa ise komple, makyajlı ise interface mantıklı görünüyor.
                    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mr.big View Post

İyi güzel de ben zaten 65 dolarlık ürüne niyetlenmiştim... Corvin son kur artışlarından sonra muhtemelen 2000 lirayı bulmuştur.. Benim istediğim tek bir özellik var, telefon ekranındaki görüntüyü konsoldaki ekrana vermek... Görüntü derken sadece navigasyonu kullanabilsem yeter... Bir de geri görüş kamerası ekletirsem tamamdır. Sırf bunun için 1500-2000 lira vermek bana mantıklı gelmiyor... Şu an eski bir 6" inç telefonu ön cama tutturarak navigasyon ihtiyacımı gideriyorum, 300-500 liralık bir çözüm bulamazsam böyle devam ederim...

Yorum

Bu arada eski kasa için çözüm basit, eşimim aracına 2 sene önce komple android sistem taktırdım... Sorun makyajlı kasa çünkü orijinal ekranı iptal etmeye kıyamıyor insan.

Yorum

Makyajlı kasada bencede iptal ettirmeyin. Çözüm yolları elbet artacaktır. Ford mesela carplay hizmetini sunmak için bir usb modül çıkarmış, mevcut usb girişini söküp onun montajını yapıyorsunuz ve carplay eklenmiş oluyor. 100 dolar civarındaydı syn 3 tü adı sanırım. Hizmet budur. Eski araçlarına dahi eğer ekran varsa carplay ekleniyor artık.
                          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
                            Makyajlı kasada bencede iptal ettirmeyin. Çözüm yolları elbet artacaktır. Ford mesela carplay hizmetini sunmak için bir usb modül çıkarmış, mevcut usb girişini söküp onun montajını yapıyorsunuz ve carplay eklenmiş oluyor. 100 dolar civarındaydı syn 3 tü adı sanırım. Hizmet budur. Eski araçlarına dahi eğer ekran varsa carplay ekleniyor artık.
                            Süpermiş... Darısı başımıza...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

İyi güzel de ben zaten 65 dolarlık ürüne niyetlenmiştim... Corvin son kur artışlarından sonra muhtemelen 2000 lirayı bulmuştur.. Benim istediğim tek bir özellik var, telefon ekranındaki görüntüyü konsoldaki ekrana vermek... Görüntü derken sadece navigasyonu kullanabilsem yeter... Bir de geri görüş kamerası ekletirsem tamamdır. Sırf bunun için 1500-2000 lira vermek bana mantıklı gelmiyor... Şu an eski bir 6" inç telefonu ön cama tutturarak navigasyon ihtiyacımı gideriyorum, 300-500 liralık bir çözüm bulamazsam böyle devam ederim...
                              Ben de ucuz olana niyetlenmiştim

şu an en uygun çözüm şu :

https://tr.aliexpress.com/item/8-Spe...c-96c17b62b0c3

hem araç kamerası, hem geri görüş, hem navigasyon, hem multimedia...

ortada 8" ekran varken burayı kullanmak ise tercih meselesi .
                              Fikrin kadar varsın!

Yorum

İşleniyor...
                              X