Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Şimşek Etkisi Uzun Far Önerisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia Şimşek Etkisi Uzun Far Önerisi

İnsignianın bir çok yönü eleştirilebilir ama farları asla !!!
    2014 astra 1.6 cdti sport+still (ateş kırmızı)
    2014 insignia 1.6 sidi at flexride park go sunroof

Yorum

AFL far candır Evet şimşek gibi çakmasada viraj özelliği, otomatik kısa uzun olayları mükemmel. Birde zaten ben aracı aldığımda gibi kimse bana uzun çakmıyor. Bildiğim sağımdan sessiz sakin geçiyorlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cnrcnk
        AFL far candır Evet şimşek gibi çakmasada viraj özelliği, otomatik kısa uzun olayları mükemmel. Birde zaten ben aracı aldığımda gibi kimse bana uzun çakmıyor. Bildiğim sağımdan sessiz sakin geçiyorlar
        aracı alalı 2 hafta oldu merak ediyorudm hep.gece de pek kullanma fırsatım olmadı.afl far da otomatik uzuna -kısaya alma olayı var mı.manuel olarak uzuna almayı biliyorum da

Yorum

Sinyal kolunu 2 kere ileri iterek yani 2 kere peşpeşe uzun yakarak etkinleştiriyorsunuz. Ekranda da bunun yazısı beliriyor.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Parkları kapatınca harbiden nasıl çaktı öyle, bilgilendirme için teşekkürler

Yorum

1-Eğer d1s ampulleri linkte verdiğim led d1s ile değiştirsek sizce yine şimşek etkisi alamaz mıyız?
              2- Deneyen var mı?
              3- Arıza ışığı yakar mı?
              4-Gerçekten arızaya sebep olur mu?
              Otomatik Far LED D1S D1R 12 V 30 W 5000 K 6000 K 4200LM far ampul CSP için Çip
              http://s.aliexpress.com/YRNZ3QfE
              (from AliExpress Android)
              Forumda daha önce viraj köşe aydınlarma H11 ampulleri led H11 ile değiştiren bir arkadaş vardı videoları da yüklemişti.Harika köşe aydınlatması elde etmişti.Ben de önce H11 leri lede çevirmeyi düşünüyorum.D1S ana ampulü de değiştirip denemek niyetindeyim aslında

Yorum

sorun ampulde değil, AFL'nin selektör şeklinde. Mercek değiştirmediğiniz sürece şimşek şeklinde selektör yapamazsınız, öyle bir durumda da AFL devredışı kalır
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                  sorun ampulde değil, AFL'nin selektör şeklinde. Mercek değiştirmediğiniz sürece şimşek şeklinde selektör yapamazsınız, öyle bir durumda da AFL devredışı kalır
                  +1500
                  Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Benim şimşek etkisi beklentim yok fakat ampüllerin rengi çok sarımtırak eto1907 arkadaşımın belirttiği gibi led ampul alıp taksam arıza lambası yanar mı???

Yorum

SPEVERT D1S/D3S D2S/D4S H7 H1 H8/H9/H1 H4/9003 COB LED Ampul avant de voiture 110 w 20000LM 6000 k Ampul oto 12 v Araba Far
                      https://s.click.aliexpress.com/e/b0XMebLi

Bu acaba afl ye olmazmı ?

Yorum

Merhaba arkadaşlar, afl far beyaz , sis ler doğal olarak sarı lakin ben beyaz sarı kombinasyonu beğenmiyorum. Sisleri de beyaz yapmak istiyorum . Bizim sis farı h10 muydu ?
                        Şimşek etkili takabilir miyim . Hızlı hızlı sis açıp kapatmaya basarsam ? afl den dolayı sellektör çok yavaş

Yorum

Orjinal yazı sahibi: huseyineryigit View Post
                          Merhaba arkadaşlar, afl far beyaz , sis ler doğal olarak sarı lakin ben beyaz sarı kombinasyonu beğenmiyorum. Sisleri de beyaz yapmak istiyorum . Bizim sis farı h10 muydu ?
                          Şimşek etkili takabilir miyim . Hızlı hızlı sis açıp kapatmaya basarsam ? afl den dolayı sellektör çok yavaş
                          sisler, uzunlarla karşılaştırılamaz ayrıca sırf sarı renk diye beyaz ile değiştirmenizi de önermem, amacına uygun kullanmak lazım. şekil olsun diye sis farı yakmak gereksiz.
                          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

sisler, uzunlarla karşılaştırılamaz ayrıca sırf sarı renk diye beyaz ile değiştirmenizi de önermem, amacına uygun kullanmak lazım. şekil olsun diye sis farı yakmak gereksiz.
                            Daha hoş bir görüntü oluyor beyaz + beyaz . Ama amacına aykırı dediğiniz gibi .

Yorum

Selamlar. 2011 Edition araç aldım yakın zamanda(resmi olarak ilk aracım). Hali hazırda bulunan uzun ve kısa Niken led farlarımı alıp büyük bir hevesle aracın yanına gittim fakat büyük bir buhran yaşadım. Ledler yuvaya sığmadı, ayriyeten led far uyumlu far tutucu aparat gerekiyormuş(kısalar için), onu da aldım. Slim kasa(H1-H7) led far aldım uzun/kısa Oscar markalı, zahmetli oldu ama kendim bir şekilde uyguladım. Güzel ışınım sağlıyor, gece halojen farlar ile neredeyse hiç bir şey göremediğim için bir kaç yıldır led kullanıyorum(yadırgayan olur illaki ) Lakin bilindiği üzere yavaş işleyen selektör sorunuyla karşılaştım ki idare ederim tabi. Fakat bazen gerçekten hızlı selektör yapıyor seri şekilde, bakalım daha ilginç gelen neler yaşayacağız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alionder View Post
                                Selamlar. 2011 Edition araç aldım yakın zamanda(resmi olarak ilk aracım). Hali hazırda bulunan uzun ve kısa Niken led farlarımı alıp büyük bir hevesle aracın yanına gittim fakat büyük bir buhran yaşadım. Ledler yuvaya sığmadı, ayriyeten led far uyumlu far tutucu aparat gerekiyormuş(kısalar için), onu da aldım. Slim kasa(H1-H7) led far aldım uzun/kısa Oscar markalı, zahmetli oldu ama kendim bir şekilde uyguladım. Güzel ışınım sağlıyor, gece halojen farlar ile neredeyse hiç bir şey göremediğim için bir kaç yıldır led kullanıyorum(yadırgayan olur illaki ) Lakin bilindiği üzere yavaş işleyen selektör sorunuyla karşılaştım ki idare ederim tabi. Fakat bazen gerçekten hızlı selektör yapıyor seri şekilde, bakalım daha ilginç gelen neler yaşayacağız.
                                Hoşgeldiniz, tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz.
                                InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                                X