Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CD500/DVD800 2016/2017 YILLARI GÜNCELLEME CD ALIMI

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

yani demek istediğimi umarım anlamışşınızdır. Avrupa 2016-2017 dvd sindeki Türkiye haritası ne kadar güncel olabilir. Çünkü DVD nin içeriğide şişiyor sonuçta. Full Türkiye olmayabilirmi acaba?

Yorum

DVD içeriği şişecek diye adamlar diğer ülkelerin güncellemelerini düşük tutacaklarını sanmıyorum. Güncellenecek sokak ve cadde sayıları değişmez, değişen tek şey güncelleme DVD fiyatları oluyor
      2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Orjinal yazı sahibi: corvette_57 View Post
        6-Murtaza DEMİREL
        Ben de varım fakat tek yükleme olduğu için vazgeçilmişti diye biliyorum
        2011 Teknik Gri Opel Insignia 1.6 T Cosmo+DVD800+Sunroof+Flexride

Yorum

alternatif bir yol bulunduysa öğrenmek isterim Tşk

Yorum

clk Öncelikle Hoşgeldiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

FacomX Hoşbuldum

Yorum

Merhaba arkadaşlar,
                aşağıdaki linkte bulunan ürünü aldım. Adamlar işi öğrenmiş güncelleme CD si sadece 1 araç için oluyor. Güncelleme CD sini yükledim navigasyon güncellemeyi yaptı ancak CD yi sürekli takılı olması gerekiyor. CD yi çıkarınca Navigasyonu açmak için CD takın uyarısını veriyor.
                Alacak arkadaşların bilgisine.

http://opel.navigation.com/product/C...B/OpelEMEA/EUR

Yorum

*****Düzeltme*****
                  Arkadaşlar DVD yi sonradan yüklemeyi başardım. Şuanda Cd takılı olmadan navigasyon çalışıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet_5260 View Post
                    *****Düzeltme*****
                    Arkadaşlar DVD yi sonradan yüklemeyi başardım. Şuanda Cd takılı olmadan navigasyon çalışıyor.
                    Türkiye haritası güncelmi bunda? Ayrıca nasıl çözdünüz tam olarak anlatırmısınız?
                    2011 Teknik Gri Opel Insignia 1.6 T Cosmo+DVD800+Sunroof+Flexride

Yorum

Orjinal yazı sahibi: erdo View Post

Türkiye haritası güncelmi bunda? Ayrıca nasıl çözdünüz tam olarak anlatırmısınız?
                      CD yi takıp direkt güncelleme dediğinizde ilk mesajımdaki sorun oluşuyor. Sonrasında CD takılı iken ayarlar kısmında Harita Güncelleme menüsünden harita ekle/sil kısmından Türkiye yi seçip kur diyorsunuz, sonrasında yükleme bitince CD olmadan navigasyon çalışıyor.
                      *Menü isimlerini doğru söylememiş olabilirim. Araç başında değilim.

Yorum

mehmet_5260 dvd nin kopyasını alabilirmiyiz,cd500 var bende,belli bir ücret de öderim tabi ki.

Yorum

İşleniyor...
                        X