Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Harita Güncelleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• (Alıntı yapılan mesaj kaldırılmıştır.)

cd-500 için geçerli bu ?
    Son düzenleme: Yönetim; 02.01.2019, 21:35.
    Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
      Opelin Cd lerinde fiziksel barcode protection (Güvenlik) uygulaması vardı yani bir dvd yi bire bir kopyasında çıkarsanız kurulum esnasında DVD nin orjinal olmadığını anlıyordu sonraki sistemlerde ise hafıza kartı üzerinden işlem yapılıyordu ve hafıza kartı yok ise harita çalışmıyor
      merhaba abi senden bir konuda bilgi almak istıyorumorjinal dvd800 e uygun yurt dısından 2009 modele uygun dvd getırttık ama guncelleme yapamıyoruz aracımızda onceden harita yoktu biz cdyi takınca harita ekrana geliyor guncel sekılde ama aracın ıcerısıne kurulum yapamıyoruz. kaydedecek bır hafıza yok sanki aracta. ben kendı aracıma 2011 model ıcınde getırttım kendı aracıma takınca cd otomatıkmen tanındı ve kurulumu yaptı sonra harıta verıler kısmına gırıp turkıyeyı sectım 400 mblık bı bellektı yukledı araca sorunsuz kullanıyorum..ama dıger araca ypamadık bı bılgın var mıdır

Yorum

• 2009 dvd800 lerde 2 GB ram var haritayı yüklemeniz gerekiyor menüleri iyi kontrol edin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: Lethe41 View Post

merhaba abi senden bir konuda bilgi almak istıyorumorjinal dvd800 e uygun yurt dısından 2009 modele uygun dvd getırttık ama guncelleme yapamıyoruz aracımızda onceden harita yoktu biz cdyi takınca harita ekrana geliyor guncel sekılde ama aracın ıcerısıne kurulum yapamıyoruz. kaydedecek bır hafıza yok sanki aracta. ben kendı aracıma 2011 model ıcınde getırttım kendı aracıma takınca cd otomatıkmen tanındı ve kurulumu yaptı sonra harıta verıler kısmına gırıp turkıyeyı sectım 400 mblık bı bellektı yukledı araca sorunsuz kullanıyorum..ama dıger araca ypamadık bı bılgın var mıdır
          Mümkünse bir kopyasını da bana yollayabilir misiniz?

Yorum

• Merhaba;
            Yalova da DVD 800 Harita güncellemesi yapabilecek bir yer varmı?

Yorum

• Dvd 800 hoş ama yazının yüzünden gidiyormuş gibi gösteriyor. Harita güncellemesi şart

Yorum

İşleniyor...
              X