Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Harita Güncelleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: DVD800 Harita Güncelleme

Selamlar bendede var bu naviden 2014 model anlamadığım sey neden hiz limitlerini göstermiyor hizli gidince uyarmiyor bence kullanissiz bir navi sygic gibi olamaz.

Yorum

• Ynt: DVD800 Harita Güncelleme

Arkadaşlar hayat adana mersin antep bölgesinde dvd800 güncelleme yapabileceğimiz bir servis var mı bildiginiz?

Yorum

• Ankarada yaptıran var mı

Yorum

• Merhaba Arkadaşlar Ankarada alabileceğimiz kimse varmı CD yi veya şuan CD kimde yardımcı olursanız çok sevinirim?

Yorum

• Güncelleme için opis Ankara’yı aradım cd yokmuş ellerinde konyadaki servistede yok. Bunun bi kolaylığı yokmu ön konsolu söküp hafıza kartına yükleme yapıyorlar diye duydum gerçekliği var mı bilen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim

Yorum

• Hocam az biraz araştırdım ve şu bilgiye ulaştım belki işinize yarar. 2009 ve 2010 araçlardaki DVD800 için son harita güncellemesi 2014/2015 yılı ve 2011 ile 2017 arası araçlardaki DVD800 için son harita güncellemesi 2017/2018 yılı veriliyor.
              Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

• Ekstra bilgi olarak DVD ile yapılıyor güncelleme gördüğüm kadarıyla.

Yorum

• Ona ulaşsak da olur sıkıntı değil .. yanlışlıkla navigasyonu sildik elimizde olanı da kaybettik

Yorum

• Ebayde vs. satıyorlar son versiyon DVDsini 25-30 pound + 8-10 pound kargo olarak. Şasi nosuna göre uygun olana bakıp alabilirsiniz.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: hakan87 View Post
                      Ona ulaşsak da olur sıkıntı değil .. yanlışlıkla navigasyonu sildik elimizde olanı da kaybettik
                      Peki tekrar yükleyebildiniz mi ??

Yorum

• Yükleyemedim maalesef ebay de 130 € dvd cd sinin fiyatı nasıl ucuza yapabiliriz bilmiyorum

Yorum

• (Link güvenlik sebebiyle kaldırıldı)
                          arkadaşlar dvd güncellemesi için böyle bir site var ama kredi kartı bilgileri istiyor bende çekindim açıkçası buradan indirebilirmiyiz acaba bilen var mı
                          Son düzenleme: cagri; 06.07.2019, 19:46.

Yorum

• Opelin Cd lerinde fiziksel barcode protection (Güvenlik) uygulaması vardı yani bir dvd yi bire bir kopyasında çıkarsanız kurulum esnasında DVD nin orjinal olmadığını anlıyordu sonraki sistemlerde ise hafıza kartı üzerinden işlem yapılıyordu ve hafıza kartı yok ise harita çalışmıyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

• Ankara opal servise güncelleme cd si geldi 2010-2012 model araçlar için geldi sanırım . Özel olarak getirttim. Konya yolundaki opal servisini arayıp Şase no verip uyumlu mu diye sormak lazım. CD geçen hafta geldiğinden tüm çalışanların haberi olmayabilir güncelleme yok derlerse bir yetkiliye sormalarini isteyin

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cptlg View Post
                                Ynt: DVD800 HARİTA GÜNCELLEME

Bildiğim kadarıyla DVD800 sistemininde NAVTEQ yazılım kullanılıyor.Navteq firması birçok otomobilin orjinal harita yazılımlarını temin eden bir firma..
                                Güncel yazılımları araştırırken söz konusu firmanın sitesinde aracın markası/modeli ve üretim yılı sorulmakta..
                                Dolayısıyla Erdemirler in söylediği aracın üretim yılına göre harita CD si olayı doğru görünüyor..
                                Navigasyon CD lerinin fiyatı 179 Euro yanlış hatırlamıyorsam..
                                Bu nedenle araçla size verilmesi gereken Navigasyon CD lerini ısrarla aracınızı aldığınız yerden isteyiniz..
                                DVD800 Navi sistemi hala cracklenemedi..Sisteme yükleme ancak CD kodunun tanınması ile mümkün oluyor.Cihazlarımız windows tabanlı olmadığı için başka bir navigasyon firmasının yazılımını da yükleyemiyoruz..
                                Dolayısıyla her ne kadar beğenmesekte Navteq firmasının Türkiye için yetersiz yazılımlarına mahkumuz..
                                merhaba,
                                naviteq ten yükleyebiliyor muyuz? Linkini atarsan sevinirim. 2010 İnsignia DVD 800 için.. veya başka önerin var mı?
                                Ben haritayı tamamen sildim.

Yorum

İşleniyor...
                                X