Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800 Harita Güncelleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• DVD800 Harita Güncelleme

Merhaba!

Geçenlerde bir arkadaş GM Türkiye nin yeni harita CD lerini servislere göndereceğini yazmıştı.
    Bu güncelleme CD sini teslim almış servis var mı?

Selamlar...
    2010 Cosmo 1.6T / Flexride / DVD800 / Infinity ses sistemi/Teknik Gri / Avanue Morrocano Bej döşeme

Ynt: DVD800 HARİTA GÜNCELLEME

Henüz bütün bayilere dağıtılmadı ama kısa bir süre içinde dağıtılacak

Bu arada kendinizi tanıtırsanız seviniriz
    http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=14.0

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Erdemirler aldı. Beni ilk müsait olduğumda bekliyorlar.
      34 SEK 33

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Andronava
        Erdemirler aldı. Beni ilk müsait olduğumda bekliyorlar.
        o halde qüzel haberlerinizi bekliyoruz

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Erdemirler'in Servisi ile konuştum gelen haritanın 2011 model araçlar için olduğu 2009 ve 2010 model araçlar için haritanın gelmediğini söylediler... Nasıl yani 2009 ve 2010 modeller ile 2011 modeller arasında dvd800 'lerde fark mı var dedim... Evet dedi... Allah Allah ????

Yorum

Merak etmeyin 2009 lar içinde gelecek yolda geldiği zaman ben bilgi vereceğim .

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ben de bir fırsat bulupta yükletemedim. Ama bir haftaya kalmaz bilgi veririm.
              34 SEK 33

Yorum

ne fark varmış bizim dvd 800 lerde?
                yani 2009 ve 2010 larda?

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

abi 2009 larda cadde adına qöre,
                  2010 larda hem cadde hem kavşak adına qöre
                  2011 lerdede kapı numarasına kadar qötürüyo sanki ne fark olabilirki..
                  DVD 800 den DVD 800 e ne fark var eğer qerçekten böyleyse Opel iyice zırvalamaya başladı valla bu konuda çokta merak ediyorum acaba diğer firmalar kadar qüncel yapabileceklermi şu haritayı.....

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt
                    çokta merak ediyorum acaba diğer firmalar kadar qüncel yapabileceklermi şu haritayı.....
                    tabiki yapamaz, çünkü onlar arasında rekabet var. ama otomobil firmaları navigasyon konusunda birbiriyle kapışacak değil, navi varmı var, onların rekabeti bu olur anca
                    InsigniaTEAM

Yorum

[quote=avukatka ]
                      Erdemirler'in Servisi ile konuştum gelen haritanın 2011 model araçlar için olduğu 2009 ve 2010 model araçlar için haritanın gelmediğini söylediler... Nasıl yani 2009 ve 2010 modeller ile 2011 modeller arasında dvd800 'lerde fark mı var dedim... Evet dedi... Allah Allah ????
                      [/quote

nacizane fikrim bu yorumdan sonra erdemirlerden uzak durmak lazım...

Yorum

Bildiğim kadarıyla DVD800 sistemininde NAVTEQ yazılım kullanılıyor.Navteq firması birçok otomobilin orjinal harita yazılımlarını temin eden bir firma..
                        Güncel yazılımları araştırırken söz konusu firmanın sitesinde aracın markası/modeli ve üretim yılı sorulmakta..
                        Dolayısıyla Erdemirler in söylediği aracın üretim yılına göre harita CD si olayı doğru görünüyor..
                        Navigasyon CD lerinin fiyatı 179 Euro yanlış hatırlamıyorsam..
                        Bu nedenle araçla size verilmesi gereken Navigasyon CD lerini ısrarla aracınızı aldığınız yerden isteyiniz..
                        DVD800 Navi sistemi hala cracklenemedi..Sisteme yükleme ancak CD kodunun tanınması ile mümkün oluyor.Cihazlarımız windows tabanlı olmadığı için başka bir navigasyon firmasının yazılımını da yükleyemiyoruz..
                        Dolayısıyla her ne kadar beğenmesekte Navteq firmasının Türkiye için yetersiz yazılımlarına mahkumuz..
                        2010 Cosmo 1.6T / Flexride / DVD800 / Infinity ses sistemi/Teknik Gri / Avanue Morrocano Bej döşeme

Yorum

2009 2010 2011 modeller arasındaki DVD800 deki navigasyon farklılık göstermiyor..

Ben bugun 2011 model aracımı teslim aldım ve yetkili arkadaşın bana söylediği yeni harita gelmedi o yüzden eskisinide yüklemedik geldiginde ararım sizi gelir yükletirsiniz dedi Anlicanız hiç bi değişiklik yok galiba Erdemirler sizi biraz yemişler
                          2011 İnsignia 2.0 CDTI 160HP Active Select + DVD800 Navi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: thurguth
                            2009 2010 2011 modeller arasındaki DVD800 deki navigasyon farklılık göstermiyor..

Ben bugun 2011 model aracımı teslim aldım ve yetkili arkadaşın bana söylediği yeni harita gelmedi o yüzden eskisinide yüklemedik geldiginde ararım sizi gelir yükletirsiniz dedi Anlicanız hiç bi değişiklik yok galiba Erdemirler sizi biraz yemişler
                            sende yeni harita gelecek diye bekle şimdi
                            aynısını diyen bayileri de gördükte, güncel haritaların geldiğini hiç göremedik
                            InsigniaTEAM

Yorum

Ben de yüklü kardeş. Canavar gibi de çalışıyor.
                              34 SEK 33

Yorum

İşleniyor...
                              X