Duyuru

Collapse
No announcement yet.

necvox dvn-platinum 1034/1035

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: necvox dvn-platinum 1034/1035

http://www.insigniateam.com/forum/in...?topic=14345.0

Alın alın esse alın.. cool cool
    2012 - İnsignia 1.4 T 140 HP Edition Elegance + Sunroof Paket + Yeni Still paket + Navi. paket + Beyaz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ATK
      ben 1,5 senedir kullanıyorum herhangi bir sorun yokk.. İşini ehli bir usta bağlantı kurulumu yaparsa problem olmuyor..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Arkadaşlar
        2011 Cosmo aradım için Necvox düşünüyorum ama bu cihazlar için kronik radyo ve Bluetooth
        sorunundan herkes bahsediyor. Ayrıca Cosmo nun araç menüsüne tam uyumlu mu?

Konuyla ilgili net bilgisi olan varsa yazsın lütfen

Yorum

Merhabalar,

Ürün ile şikayet başlığı ararken bu başlığa denk geldim. bikaç ay önce 2013 insignia edition elegance modelini satın aldım. ekran olarak da necvox platinum taktırdım ve bin pişmanım. ekran 3 kere değiştirildi. ilk ikisinde ekran donuyordu fonksiyonları düzgün çalışmıyordu hatta bir seferinde radyo açık olduğu halde dışarı ses vermiyordu. 3.kez değiştirdim yine ekran donuyor bazen geri görüş kamerası açılmıyor. geçenlerde aux ve usb ile telefondan müzik çalmayı denedim ama cihaz telefonu görmedi. ayrıca direksiyondan da kanal değişimi-kayıtlı kanallar arası geçiş vs yapılmıyor sadece ses açıp kapatabiliyorsunuz. ben cihazdan hiç memnun kalmadım. herhalde aracı aldığımda ki orjinal radyosunu geri kullanacağım. keşke orjinal ekran taktırma şansı olunsa...
          2013 İnsignia 1.6 T Edition Elegance

Yorum

Orjinal yazı sahibi: thylmz
            Merhabalar,

Ürün ile şikayet başlığı ararken bu başlığa denk geldim. bikaç ay önce 2013 insignia edition elegance modelini satın aldım. ekran olarak da necvox platinum taktırdım ve bin pişmanım. ekran 3 kere değiştirildi. ilk ikisinde ekran donuyordu fonksiyonları düzgün çalışmıyordu hatta bir seferinde radyo açık olduğu halde dışarı ses vermiyordu. 3.kez değiştirdim yine ekran donuyor bazen geri görüş kamerası açılmıyor. geçenlerde aux ve usb ile telefondan müzik çalmayı denedim ama cihaz telefonu görmedi. ayrıca direksiyondan da kanal değişimi-kayıtlı kanallar arası geçiş vs yapılmıyor sadece ses açıp kapatabiliyorsunuz. ben cihazdan hiç memnun kalmadım. herhalde aracı aldığımda ki orjinal radyosunu geri kullanacağım. keşke orjinal ekran taktırma şansı olunsa...
            İlginç bahsettiğiniz sorunlar sanki montaj hatası gibi, ben üç yıldır kullanıyorum sorun yok

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
              Orjinal yazı sahibi: thylmz
              Merhabalar,

İlginç bahsettiğiniz sorunlar sanki montaj hatası gibi, ben üç yıldır kullanıyorum sorun yok
              direksiyondan kumanda mevzusunda necvoxun çalışanı direksiyon için ayrı beyin navigasyon cihazı için aynı beyin olduğunu. bir araçta iki beyin olunca da çakıştığını ve kullanılamayacağımı söyledi.

Peki siz aracın tüm fonksiyonları eksiksiz kullanabiliyor musunuz?

Yorum

Evet tüm düğmeler ve fonksiyonlar eksiksiz çalışıyor direksiyon düğmeleride çalışıyor hiçbir sorun yok, arada sırada geri görüş kamerası göstermiyor tekrar vitese takınca çalışıyor sanırım geri vites sensöründe bir temassızlık var birde bluetooth milrofonu ya iyi yere yerleştirilmediğinden yada kalitesiz olduğundan ses karşı tarafa kısık bir şekilde gidiyor genel olarak iyi bence ayrı iki beyin ise ilk defa duydum ne alaka anlamadım bence siz servisi değiştirin sorun çözülür

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
                  Evet tüm düğmeler ve fonksiyonlar eksiksiz çalışıyor direksiyon düğmeleride çalışıyor hiçbir sorun yok, arada sırada geri görüş kamerası göstermiyor tekrar vitese takınca çalışıyor sanırım geri vites sensöründe bir temassızlık var birde bluetooth milrofonu ya iyi yere yerleştirilmediğinden yada kalitesiz olduğundan ses karşı tarafa kısık bir şekilde gidiyor genel olarak iyi bence ayrı iki beyin ise ilk defa duydum ne alaka anlamadım bence siz servisi değiştirin sorun çözülür
                  sizin dediğiniz gibi bu durumda en iyisi servisi değiştirmek gibi duruyor. çok teşekkür ederim

Yorum

benim aracım 2015 cosmo, ve üzerinde necvox var direksiyon kumandaları çalışıyor fakat hayalet ekran dili İspanyolca ve necvox müdahale edemiyormuş diline o yüzden tavsiye etmem

Yorum

Dili düzeltebilirsiniz, servise uğradığınızda çözerler muhtemelen. Araçta yanlış birşey yapılmıştır normalde dil değişikliğine sebep olmuyor.
                      InsigniaTEAM

Yorum

Benim aracımda da necvox var fakat usbden açtığım şarkılardaki ses kalitesi cok kötü oluyor radyoda öyle değil bu neyden kaynaklı olabilir bilgisi olan var mı acab

Yorum

Orjinal yazı sahibi: EdirneLiTT View Post
                          Benim aracımda da necvox var fakat usbden açtığım şarkılardaki ses kalitesi cok kötü oluyor radyoda öyle değil bu neyden kaynaklı olabilir bilgisi olan var mı acab
                          USB deki şarkılar radyodaki gibi ses kalitesi alamazsınız.. cızırtı varsa USB yanındaki aux girişine 1 TL ye bı jak takın bi nebze düzelir. . Orijinal olmayan necvox gibi cihazlar orijinal ses kalitesi veremiyor.. iyi bir ses sistemi gerekiyor..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post

USB deki şarkılar radyodaki gibi ses kalitesi alamazsınız.. cızırtı varsa USB yanındaki aux girişine 1 TL ye bı jak takın bi nebze düzelir. . Orijinal olmayan necvox gibi cihazlar orijinal ses kalitesi veremiyor.. iyi bir ses sistemi gerekiyor..
                            Galiba en son çare sizin dediğiniz gibi ses sistemi yapacağım insan araç kullanırken müzik dinlemek istiyor yani

Yorum

İşleniyor...
                            X