Duyuru

Collapse
No announcement yet.

necvox dvn-platinum 1034/1035

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• necvox dvn-platinum 1034/1035

herkese hayirli haftalar.. aracima navi taktirmak istiyorum acaba necvox platinum serisi taktirip memnun olan varmi? aracla tam uyumlumu? kronik sorunlari varmi? taktiranlar vardir mutlaka yardimci olursaniz sevinirim..
    2.0 CDTİ 160 HP COSMO CARBON SİYAH+OPC+NAVİ+BOX(35 HP+50 TORK)+SPRİNT BOOSTER + 19''JANT

Ynt: necvox dvn-platinum 1034/1035

Konuya ilgisiz kalındığı hissine kapılmamanız için yazıyorum, bu aleti pek bilen yok.
    Şayet bilgisi olan bir arkadaşımız çıkarsa mutlaka tecrübesini paylaşacaktır

Yorum

konuya ilginizden dolayı teşekkürler bugun esse grup aradım ve daha önce iki seri gelmiş ve satılmış. Hiç ellerinde veya anlaşmalı servislerde kalmamış. Yani şuanda yaklaşık 500 araçta bu cihazdan var. Forumda enazından birkaç kişi almıştır diye düşünüyorum ve fikirlerini beklemeye devam ediyorum
      2.0 CDTİ 160 HP COSMO CARBON SİYAH+OPC+NAVİ+BOX(35 HP+50 TORK)+SPRİNT BOOSTER + 19''JANT

Yorum

Evet ben de merak edip yeni mesajlara sürekli göz atıyorum var mı diye. Cihazı bilmiyorum, merak ettim. Umarım biri yazar.
        2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

http://www.insigniateam.com/forum/in...?topic=14429.0

Çağrı ile irtibata geçin o size cihaz hakkında bilgi verecektir..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Güzel bir cihaza benziyor. Keşke bizim kasaya da çıkarsalarmış. Eminim çok kişi ilgilenirdi.
            2009 - Cosmo - 2.0 CDTI 160 HP - Flexride - Sunroof - Piyano Lake - Infinity Ses - Spor Deri Koltuklar - BlackVue Cams - DVD 800 - Lite Body Kit - OPC Pedallar ve Sinyal Çerçeveleri - Ayna Altı Işıklandırması - 245-40-19 Lastikler Yazlık: Michelin PSS ve PS3 + Kışlık: Kumho KW27 ve Pirelli Sottozero

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44
              http://www.insigniateam.com/forum/in...?topic=14429.0

Çağrı ile irtibata geçin o size cihaz hakkında bilgi verecektir..
              Geçen hafta çağrı ile görüşme fırsatı buldum ve şuan ellerinde olmadığını söyledi cihaz hakkında olumlu konuşmuştu
              Orjinal yazı sahibi: Flesius
              Güzel bir cihaza benziyor. Keşke bizim kasaya da çıkarsalarmış. Eminim çok kişi ilgilenirdi.
              (İmzanda ki araç yılına istinaden konuşuyorum) benim aracımda 2010 ve makyajsız kasa. Yani aynı kasa için konuşuyoruz. Yeni kasa için kodu daha farklı zaten. Haydi bakalım 500 kişiden kaçı buradaymış bir fikir versinler...

Yorum

Kimse kullanmıyormu acaba??

Yorum

benim aracımda servis tarafından takılan NECVOX DVA-9834 HD car navigasyon ve multimedya sistemi var arkadaşım ..platinum serisini bilmiyorum ama NECVOX ile ilgili benim izlenimlerimi paylaşayım.. navigasyon telefon bağlantısı müzik dinleme konusunda hiç bir sıkıntısı yok ama bağlanılan usb aygıtları ne kadar müzik mpeg ve fotograf dolu olursa o kadar ağırlaşıyor .. ve tv fonksiyonu asla (orjinal antenine bağlı sanırım) çok net bir görüntü vermiyor ..
                  [center]
                  İnsignia 1.4 T Edition Elegance [b][color=red]Stil Paket

Yorum

Orjinal yazı sahibi: black eagles
                    necvox platinum cihazlar eski kasa için gelmedi sadece yeni kasalara geldi..
                    İNSİGNİA'sız

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kaya yalçın
                      benim aracımda servis tarafından takılan NECVOX DVA-9834 HD car navigasyon ve multimedya sistemi var arkadaşım ..platinum serisini bilmiyorum ama NECVOX ile ilgili benim izlenimlerimi paylaşayım.. navigasyon telefon bağlantısı müzik dinleme konusunda hiç bir sıkıntısı yok ama bağlanılan usb aygıtları ne kadar müzik mpeg ve fotograf dolu olursa o kadar ağırlaşıyor .. ve tv fonksiyonu asla (orjinal antenine bağlı sanırım) çok net bir görüntü vermiyor ..
                      Yorumunuz için teşekkürler
                      Orjinal yazı sahibi: ibrahim43
                      necvox platinum cihazlar eski kasa için gelmedi sadece yeni kasalara geldi..
                      Ana bayii esse grup ile görüştüm. Gelmiş ve odak servisi satışını yapmış...

Yorum

Esse grup'un anasayfasına baktım yeni insignia için dvn-p 1032 var.. 1034/1035 hakkında bir bilgi yok.. bende eski dvc 3420 var.. wifi ile internete bağlanabilme özelliği yok.. olsa iyi olurdu.. 2 sene önce plantinum olsa kaçırmazdım..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Esse grup'un anasayfasına baktım yeni insignia için dvn-p 1032 var.. 1034/1035 hakkında bir bilgi yok.. bende eski dvc 3420 var.. wifi ile internete bağlanabilme özelliği yok.. olsa iyi olurdu.. 2 sene önce plantinum olsa kaçırmazdım..
                          Kendi sitelerinde gözükmüyor ama telefonla bilgi aldım ve daha önce 2 parti gelmiş ve tükenmiş. Şimdi ki gelen parti gümrük işlemlerindeymiş.. 2009/2013 olan kasalar için DVN-P 1034(siyah)/1035(kahve) seçenenekleriyle satılıyor.. Örnek olarak http://www.otoelektronik.net/turkish...-urun1995.html ilana bakabilirsiniz..

Yorum

Kendi sitelerinde gözükmüyor ama telefonla bilgi aldım ve daha önce 2 parti gelmiş ve tükenmiş. Şimdi ki gelen parti gümrük işlemlerindeymiş.. 2009/2013 olan kasalar için DVN-P 1034(siyah)/1035(kahve) seçenenekleriyle satılıyor.. Örnek olarak http://www.otoelektronik.net/turkish...-urun1995.html ilana bakabilirsiniz..
                            essenin kendi sitesini aradığımda beni ege bölgesi temsilcisine yönlendirdiler oda platinum eski kasa için gelmedi dedi o gönderdiğiniz siteden başka bi yerdede göremedim ürünü bu yüzden android 4.2.2 aldım onun gelmesini bekliyorum.
                            İNSİGNİA'sız

Yorum

ozaman esse de bir kararsizlik mevcut. bana da serkan isimli bir bayii ile irtibata gecmemi istediler. serkan isimli arkadas 2009/2013 kasalara geldigini ve tukendigini belirtti. ozaman tek care ay sonunu beklemek. gelirse dogru bilgi gelmezse yanlis bilgi demekten baska care kalmiyor.

Yorum

İşleniyor...
                              X