Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bugün cd400 e turn push takılıyor.fotoları bekleyin.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• istediğiniz servisten sipariş verebilirsiniz.. istanbuldaysanız odak dynamics e uğrayın.. onlar uygun kablolarla işi çözeler.. turn push ön konsoldaki büyük çevirmeli tuş ile aynı gorevi yapar.. ses arttırma azaltma yada açma kapama üstteki küçük çevirmeli tuşun görevidir..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
      istediğiniz servisten sipariş verebilirsiniz.. istanbuldaysanız odak dynamics e uğrayın.. onlar uygun kablolarla işi çözeler.. turn push ön konsoldaki büyük çevirmeli tuş ile aynı gorevi yapar.. ses arttırma azaltma yada açma kapama üstteki küçük çevirmeli tuşun görevidir..
      Sagolun hocam trabzondayim ben yaparsam youtube de video var montajını anlatan kendim yaparım.yarin bi fiyat sorayim servise

Yorum

• navimex android taktıracağım araca.acaba bu turn push olayı android de çalışıyor mu

Yorum

• Bir süredir bu başlık aktif değil ama yine de sormak istedim. Push turn takımını internette 380 TL gibi bir rakamdan satıyorlar. Aracım 2012 edition modeli ve navigasyon yok, bluettooth telefon yok. Yine de görüntü olarak çok hoşuma gidiyor. Hangi fonksiyonlara kumanda ediyor? İstanbul'da ikamet ediyorum, nerede taktırabilirim? Destek veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Yorum

• Önceden odak opel'de var kabloları hazır edip yolluyorlardı. Araç ayarlarının yapıldığı büyük yuvarlak tuşun fonksiyonlarını kullanırsınız şarkı değiştirmeyi kullanırsınız onun dışındakiler süs olarak durur

Bende de o şekilde çoğu tuş çalışmıyor ama şarkı değiştirme tuşu bile yeterli bana göre
            İnsignia 1.6t 180hp cosmo

Yorum

• Kabloları hazırlayıp yollayacak arkadaşlar ne yazıkki orada çalışmıyor artıkihihi Şu anki çalışanlarında uğraşacağını hiç sanmıyorum.
              InsigniaTEAM

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                Kabloları hazırlayıp yollayacak arkadaşlar ne yazıkki orada çalışmıyor artıkihihi Şu anki çalışanlarında uğraşacağını hiç sanmıyorum.
                O arkadaşlar şu an K.maraşta geziyorlar )

1.4 Beyaz 18" Sunroof
                Navigasyon DVD
                46KT880

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: yates View Post

O arkadaşlar şu an K.maraşta geziyorlar )
                  ihihi
                  İyi denk gelmiş abi
                  InsigniaTEAM

Yorum

• Sahibinden'de bir ilan var ama alsam kime taktıracağım, nasıl taktıracağım?

Yorum

• Kablolar hazır ise ilandaki ürünü satan kişi yardımcı olacağını ve bağlantı için detaylı video göndereceğini söylüyor. Ürün temin edildikten sonra kablolama ve bağlantı en basit kısmı. Birazcık el aleti, anahtar vs gerekiyor.

Yorum

İşleniyor...
                      X