Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia OPC Body Kit ( fiber)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: İnsignia OPC Body Kit ( fiber)

Bodykit için verilen fiyatlar insanı enayi yerine koymaktan başka birşey değil.
    Düzgün bir fiyat olsa aynu gün yaptıracağım.

Yorum

Plastik opc tampon seti pahalı.
      .
      Başlıkta yazdığı gibi fiber biraz daha uygun. Ama onuda sıfır alacaksanız 4000 TL altında bulmanız zor.
      .
      Şansınıza ikinci el çıkabilir. Onuda renk uyumlu değilse alıp boyatmak gerekir, o zaman da aynı hesaba gelir.
      İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: buraktsn95
        2016 model insignia var arka opc arka tampon yapmak istiyorum sadece cift difuzor çıkışlı, bide bagaj üstü spoiler, servise sordum sadece spoiler için 1500lira denince oburlerini soramadim bile var mi fikri olan
        Yanlış söylemiş olmalılar, spoiler 800-1000 TL civarı olması lazım
        InsigniaTEAM

Yorum

Mercedes, BMW, VW, Seat vs plastik body kitleri (uzakdoğu malı) 2.000-3.000 lira, insignia opc'nin (oirijinal) 10.000 liradan fazla. Çok talep görmüyor demek ki, adamlar ya üretmiyor ya da Türkiyeye getirmiyor.
          ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

• Arkadaş nerede yaptırmış? Bilgisi olan var ise bende yaptırmak istiyorum. Memnunmu acaba özel mesaj gönderiyorum sanırım kapanmış kullanıcısı.

Yorum

• 1.6 cdti için çift difüzor-egzoz uygun ve işçiliği güzel bir yerden bende yaptırmak istiyorum. hayırlısı...
              1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
              Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

İşleniyor...
              X