Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kaplama önerisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kaplama önerisi

İyi günler. Aracım 2009 İnsignia 2.0 metalik gri elegancedir. Folyo kaplama ile jant degişimi düşünüyorum fakat kararsızım. Önerisi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim.

hazır başlık varken yeni başlık açmayayım düşüncesi ile bende yardım bekliyorum. Folyoyu kendim tabanca ile yavaş yavaş sökebilir miyim ? Folyo sökmeye 1000 tl para istediler.

Yorum

sfkvrkl öncelikle hoşgeldiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sfkvrkl View Post
        İyi günler. Aracım 2009 İnsignia 2.0 metalik gri elegancedir. Folyo kaplama ile jant degişimi düşünüyorum fakat kararsızım. Önerisi olan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim.
        Sizi biraz da tanırsak seviniriz
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: huseyineryigit View Post
          hazır başlık varken yeni başlık açmayayım düşüncesi ile bende yardım bekliyorum. Folyoyu kendim tabanca ile yavaş yavaş sökebilir miyim ? Folyo sökmeye 1000 tl para istediler.
          Sökmek de ayrı bir tecrübe, dikkat etmek lazım, kolay bir şey de değil. Ayrıca folyonun özelliğine göre, kalitesine göre boya üzerinde yapışkan bırakabilir. onları da temizlemeniz lazım.
          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Sökmek de ayrı bir tecrübe, dikkat etmek lazım, kolay bir şey de değil. Ayrıca folyonun özelliğine göre, kalitesine göre boya üzerinde yapışkan bırakabilir. onları da temizlemeniz lazım.
            Tabanca dışında daha çabuk , daha kolay sökülür diye önerebileceğiniz ürün malzeme var mı ? Yaz olsa garaja koyma bütün gün güneşte kavrulsun rahat sökülür. Kaynar su dök gibi yorumlar okudum

Özel sıvısı varmış . Yada diyorum kışı atlatayım yağmur çamuru görmesin. mart nisan gibi sökeyim karar veremedim.

Yorum

İşleniyor...
            X