Duyuru

Collapse
No announcement yet.

13-14 Ekim Ankara Altınpark Araç Fuarı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 13-14 Ekim Ankara Altınpark Araç Fuarı

Haftasonu gerçekleşicek fuar’da aracım da orada olacaktır. Tüm dostlarımızı insignia destek amaçlı beklemekteyim.

2014 1.6T 170 HP

You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

Maşallah. Pırıl pırıl. Bilgi verdiğiniz iyi oldu.
    2014 Insignia Cosmo 1.6 SIDI AT 170hp. Başkent

Yorum

Ankara’da toplanmalar buluşmalar yapma imkanımız olmaz mı acaba arkadaşlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hllsaygili View Post
        Ankara’da toplanmalar buluşmalar yapma imkanımız olmaz mı acaba arkadaşlar
        Bir organizasyon liderine ihtiyacımız var. Siz başlatın ben gelirim mesela

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Şimdiden başarılar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omfaya View Post

Bir organizasyon liderine ihtiyacımız var. Siz başlatın ben gelirim mesela
            Buluşma konusunda seninde yeterince deneyimin var Ömer, Ankara'yı geçtin şehirdışı buluşmalara geliyorsun, belki sen de yapabilirsin bu işi ihihi
            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Buluşma konusunda seninde yeterince deneyimin var Ömer, Ankara'yı geçtin şehirdışı buluşmalara geliyorsun, belki sen de yapabilirsin bu işi ihihi
              Ben yaparsam toplayıp İstanbul'a getiririm herkesi :

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

İşleniyor...
              X