Duyuru

Collapse
No announcement yet.

OPC Ön ve arka tampon eklentileri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• OPC Ön ve arka tampon eklentileri

Cosmo 2014 aracıma, OPC ön ve arka tampon eklentilerini satın alabileceğim bir yer var mıdır?

Tuningcilerde yok. Yetkili bayiiler kahkaha atabileceğiniz bir rakam söylüyorlar mesela sadece ön eklenti için 5500₺ istediler benden )))))))) Şehir farketmez Ankara’dayım fakat şehirdışından sipariş verebilirim.

Fiber tercih ederseniz linkteki ürünü buldum.

https://www.x-tremetuning.com/opel-i...line-body-kit/
    Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Allahım o fiyat ne öyle bu neden bu kadar pahalı acaba yahu

Yorum

Pahalı olmayan bir şey kaldı mı? Hammadde artıyor, nakliye artıyor, işçilik artıyor, Allah sonumuzu hayır etsin.
        Yukarıda linkteki üründe paylaşılan fotoğraflar orijinal Sport donanım Insignia'dan çekilmiş ama verecekleri ürün yan sanayi Türk malı olacak o yüzden araba üstüne bu kadar düzgün oturmayabilir aklınızda olsun.

Servisin yüksek fiyat çekmesinin sebebi alacağınız ürünler 1.si kalite olarak tamamen 1.sınıf ve arabanın üstündeki tamponla aynı plastikten olmasından kaynaklanıyor. 2.si bunlar yedek parça olduğu için Opel'den Euro üzerinden geliyor, Opel Türkiye fiyatları eurodan çevirerek yansıtıyor.
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
          Pahalı olmayan bir şey kaldı mı? Hammadde artıyor, nakliye artıyor, işçilik artıyor, Allah sonumuzu hayır etsin.
          Yukarıda linkteki üründe paylaşılan fotoğraflar orijinal Sport donanım Insignia'dan çekilmiş ama verecekleri ürün yan sanayi Türk malı olacak o yüzden araba üstüne bu kadar düzgün oturmayabilir aklınızda olsun.

Servisin yüksek fiyat çekmesinin sebebi alacağınız ürünler 1.si kalite olarak tamamen 1.sınıf ve arabanın üstündeki tamponla aynı plastikten olmasından kaynaklanıyor. 2.si bunlar yedek parça olduğu için Opel'den Euro üzerinden geliyor, Opel Türkiye fiyatları eurodan çevirerek yansıtıyor.
          Haklısınız kalite farklı illaki çıkacaktır ama yok ben kesinlikle Opel’den almam, alamam. Yukarıda arkadaşın yönlendirdiği yer hoşuma gitti. Bu arada o fiyat komple body kit fiyatı imiş. Bana sadece ön ve arka eklenti lazım. Marşpiyelleri yurtdışından getirttim. Bugün konuşacağım umarım güzel bi fiyat verirler...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hllsaygili View Post

Haklısınız kalite farklı illaki çıkacaktır ama yok ben kesinlikle Opel’den almam, alamam. Yukarıda arkadaşın yönlendirdiği yer hoşuma gitti. Bu arada o fiyat komple body kit fiyatı imiş. Bana sadece ön ve arka eklenti lazım. Marşpiyelleri yurtdışından getirttim. Bugün konuşacağım umarım güzel bi fiyat verirler...
            Hocam internet alışveriş sitelerinde ön arka, maşpiyel vs. ayrı da satılıyor. Oralara da bir bakın isterseniz.

Yorum

Meselaa arka difuzor satilik hemde sudan ucuza =)) ilanima bakabilirsiniz

Yorum

Yan marşpiyelleri plastik olarak satan (yetkili servis hariç) bir satıcı var mı bildiğiniz? Opc olan veya düz olan versiyonu olabilir...

Yorum

https://goo.gl/RvGFhV

Yorum

İşleniyor...
                  X