Duyuru

Collapse
No announcement yet.

port bagaj tavsiye

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• port bagaj tavsiye

Herkese selam. İnsignia sedan aracım için port bagaj arayışına girdim. Ankarada ots diye yerli üretim yapan bir firma var uygun fiyatlı.Thule ve benzeri birçok marka var bunlardan kullanan tavsiye edebileceğiniz model var mı?

Taşıma barı ise aracın tavanındaki kapaklı yere monte edilecek diye düşünüyordum fakat port bagaj montajlı insignialarda gördüğüm kapa çerçevesine kadar uzanıyor, sporttourer larda öyle değil ama.

Acil tavsiyelerinizi bekliyorum.
    İnsignia 1.6t 180hp cosmo

ben de bugünlerde port bagaj bakıyorum, gidip de uyduruk, dalgalı dalgalı fiberglas bir ürün almayın derim.
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Port bagaj Türkiyede çok kullanılmıyor bu yüzden de bilinmiyor aslında faydalı bir ekipman ama Türkiye şartlarında uymuyor galiba bizim ya çok yükümüz oluyor olmuyor yada bagaj kapasitesi büyük olduğu için kullanılmıyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Thule port bagaj konusunda kendini kanıtlamış bir marka. yüksek hızlarda stabiletesini korumayı başarıyor. arkadaşım c-max ile kullanıyor. benimde hep istediğim ama hiç o kadar eşyam olmadığı için ertelediğim bir ekipman

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cosmotourer View Post
          Thule port bagaj konusunda kendini kanıtlamış bir marka. yüksek hızlarda stabiletesini korumayı başarıyor. arkadaşım c-max ile kullanıyor. benimde hep istediğim ama hiç o kadar eşyam olmadığı için ertelediğim bir ekipman
          arabanız st ise mükemmel durur. Bende yurtdışından gelen bir araçta görmüştüm. Bende de st araç varken almaya çok heveslenmiştim.

Opel İnsignia Sport Tourer Cosmo 1.6T  2010 Metro Mavi+Panoramik Cam Tavan

Yorum

zamanında peugeot 308 için servisten almıştım, 2008 yılında, orijinal peugeot ürünü idi, yanlış hatırlamıyorsam arabayı 35.000'e, portbagajı 1.000 liraya almıştım, yaz sonu evin bahçesine koymuştum. Alman kurdum nedense onun üzerine çıkmayı çok seviyordu. Tabi kısa sürede parçalandı portbagaj

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
              Port bagaj Türkiyede çok kullanılmıyor bu yüzden de bilinmiyor aslında faydalı bir ekipman ama Türkiye şartlarında uymuyor galiba bizim ya çok yükümüz oluyor olmuyor yada bagaj kapasitesi büyük olduğu için kullanılmıyor
              Hocam aksine bizim kadar çok bagaj konusuna önem veren ve bizim gibi araçla sürekli eşya taşıyarak "pick-up" muamelesi yapan millet azdır.

Bizde yaygın olmaması bence 2 nedenden; 1.'si ekonomik; 2.'si ise bizim millet olarak araç kullanımı konusunda biraz zayıf olmamız, bu nedenle de fazla yükü port bagaj gibi bir çözümle taşımak yerine aracın muhtelif yerlerine sıkıştırma alışkanlığımız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon View Post
                ben de bugünlerde port bagaj bakıyorum, gidip de uyduruk, dalgalı dalgalı fiberglas bir ürün almayın derim.
                Fiberglass hatasını bir kere cam üstü spoiler alarak yaptım zaten

Yorum

Thule ve hapromarkasını araştırıyorum, Ankarada birkaç yer buldum zaten sayılı firmalar bu işi yapan, Bi ara gidip bakıcam.

Yorum

bir de portbagaj alırken dombili bir model seçmemek lazım, şunun gibi aerodinamik birşey almalı
                    You do not have permission to view this gallery.
                    This gallery has 1 photos.

Yorum

Hocam Opel aksesuarları içindede Thule marka satılıyor bir bakın isterseniz;

https://www.opel-accessories.com/ope...ajlar/93165698

https://www.opel-accessories.com/opel_aoc/tr-TR/Insignia_/Tasima_ve_Tasiyici_Sistemleri/Temel_Tavan_Taşıyıcıları
                      Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Cevaplar için teşekkürler, thule ve hapro var ikisinden birini alacam.

Yorum

İşleniyor...
                        X