Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul'da kadife kaplama için kalıp aldırabilecek arkadaş var mı?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

bende sipariş veriyorum şimdiden sorunsuz olduğu kanısına varılırsa. dönüşünüzü bekliyoruz.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Beni de sipariş verenler listesine ekleyebilirsiniz. Ancak forum adına alışveriş olursa fiyat daha uyguna gelebilir mi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
        Arkadaşlar HaniBanaDemiş nick'li arkadaşımız ölçüleri aldırdı, ürün hazır ve test edilmesi gerekiyor ancak test edilemediği için satışa çıkmadı. (Arkadaşımız bu aralar müsait değil)

Bir başka arkadaş test için hızlı bir şekilde yardımcı olabilir mi? Muhtemelen uzun sürmez... Koskoca İstanbul'dan bir arkadaş daha çıkacaktır diye düşünüyorum, bir el atın da bitsin şu iş.
        Ben yardımcı olayım eğer hala ihtiyaç varsa test için. Yoksa eğer siparişi verelim hemen

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Umut Hoca View Post

Ben yardımcı olayım eğer hala ihtiyaç varsa test için. Yoksa eğer siparişi verelim hemen
          Önceki sayfada iletişim bilgileri var, arkadaşla iletişime geçebilirseniz sevinirim.

Yorum

Ürünler hazırlanmış https://www.graficartr.com/product/o...a-konfor-seti/ internet sitesinden satışa başlanmış.

Yorum

Alıp kullanan bir arkadaş olursa yorumlarını bekliyoruz.

Yorum

Siparişi verdim, gelsin yorumlarım. Ancak diğer araçlar için aldığı yorumlar olumluydu, bu yüzden olumsuz bir durum olacağını sanmıyourum. Sadece kendi el becerime güvenemiyorum; umarım düzgün takabilirim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
                  Siparişi verdim, gelsin yorumlarım. Ancak diğer araçlar için aldığı yorumlar olumluydu, bu yüzden olumsuz bir durum olacağını sanmıyourum. Sadece kendi el becerime güvenemiyorum; umarım düzgün takabilirim.
                  Ben de sipariş verdim, inşallah uygulama kaynaklı sıkıntı çıkmaz. Özellikle bizim araçların kapı cepleri sıkıntılı. Ürün gelsin yorum yapacağım.

Yorum

Rica etsem; yöneticiler konuyu "Sabit Konu" yapabilir mi; bence güzel bir aksesuar ve fiyatı da makul. Herkesin faydalansın isterim.

Yorum

Arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum, diğer almayı düşünenleri de kesinleştirip toplu bir 'Insignia Team indirimi' alsak fena olmaz kanısındayım.

Yorum

Bende almak istiyorum. Beni de sayabilirsiniz.
                        Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Yüksek müsadenizle, konuyu yeni takip edenler ve ilgilenenler içinpaylaşıyorum; https://www.graficartr.com/ (Merak etmeyin satıcıyı tanımıyorum, kar ortağı falan da değilim ben de 100 TL ödedim )

Yorum

biri bir uygulayıp yorumunu yapsınn ben siparişimi anında vereceğim
                            1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                            Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Üretici ile konuştum, Insignia Team'e özel her 10 adet alımda kargoları ücretsiz yapabileceğini söyledi. Yani ürün+kargo 106 lirayken 100 liraya gelecek.

Yorum

Bende sipariş vereceğim, toplu olursa katılırım. Makyajlı makyajsız uyum nasıl?

Yorum

İşleniyor...
                                X