Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İstanbul'da kadife kaplama için kalıp aldırabilecek arkadaş var mı?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• İstanbul'da kadife kaplama için kalıp aldırabilecek arkadaş var mı?

ww.graficartr.com isimli site Astra K için "konfor seti" adı altında kadife kaplama seti üretmiş : https://www.graficartr.com/product/o...k-konfor-seti/

Instagram hesabı : https://www.instagram.com/torpido_kapi_kadife_kaplama/

Bizim araçların bence en büyük eksiklerinden birisi de kolçak gözü ve kapı ceplerindeki kaplama eksikliği... Bunu gidermek için firma ile görüştüğümde, kalıp alabilecek bir araç sağlanırsa kısa sürede üretime başlayabileceklerini söylediler. Fiyatları da makul, bizim araçlarda torpido olmayacağı için daha da uygun olabilir.

Ankara'da olsalardı ben gönüllü olacaktım ama İstanbul'dalar ve Anadolu yakasındalar. Çok uzak olmamak kaydıyla Avrupa'ya da gidebilirim diyor.

Bence hem kendiniz, hem de forumdaki diğer arkadaşlar için birisi gönüllü olabilirse çok güzel olur, altı üstü 1-1.5 saatlik bir işlem ve araca hiç bir zarar gelmiyor. Yine de "elçiye zeval olmaz", gönüllü olmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki iletişim numarasından Engin Bey'e ulaşır ve görüşürlerse iyi olur :

Lütfen rica etmiş olayım sizden. 0536 559 94 60 numaralı telefondan bana ulaşılabilir. İstanbul Anadolu yakası öncelikli olmak kaydıyla; Avrupa yakasında Ümraniye tarafına çok uzak olmayan bir gönüllü çıkarsa gidebilir veya ortak bir noktada buluşma yapabilirim.

Evet Ankaralıların gözü kulağı İstanbul'dan gelecek haberde. Bekliyoruz!

Yorum

Ümraniye civarında üyelerimiz var esasında. Faydalı bir şey.
      34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Bende astra j kasalarda gördüm. Çok şık ve kullanışlı bi ürün. Bursa da bizde haber bekliyoruz.

Yorum

İstanbul'daki arkadaşlardan bir gönüllü bekleyişimiz sürüyor.

Yorum

Bende kesinlikle alırım bu seti. İstanbul Bahçeşehir'deyim ve mesai 9-5, zaman olsa yardımcı olurdum.

Yorum

Yardımcı olmak isteyen varsa 0536 559 94 60 numaralı telefondan Engin Bey'le görüşebilir.

Yorum

Arkadaşlar yok mu 1-2 saat ayıracak bir İstanbullu arkadaş?

Yorum

İstanbul'da insignia larda tıkırtı, çıtırtı pek olmuyor sanırım.

Yorum

Yazlıkta olmasam giderdim ben, benim de çok istediğim bir şey

Yorum

Ankara'da beklemedeyiz
                      Fikrin kadar varsın!

Yorum

Bugün gitmeye niyetlenmiştim de dolu muhabbetinden malum bir yere gidemedim. Gidebilirsem buraya yazarım.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
                          Bugün gitmeye niyetlenmiştim de dolu muhabbetinden malum bir yere gidemedim. Gidebilirsem buraya yazarım.
                          Çok sevinirim; hem arkadaşa da bir faydamız dokunur, Insignia sahipleri de müşterisi olacağı için.

Yorum

Kahve rengini de üretseler de biz de nasiplensek

Yorum

Giden arkadaştan rica edelim, üretimi 2 renk yapması için arkadaşı uyarsın çünkü döşemeleri kahverengi olan çok Insignia var. Benim de eşimin aracının iç döşemesi kahverengi.

Yorum

İşleniyor...
                              X