Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Viraj aydınlatma ışıkları

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Viraj aydınlatma ışıkları

Merhaba arkadaşlar.Aracımda 40km'nin altında seyrederken direksiyonu sağa yada sola döndürdüğümüzde yanan 90 derecelik ampuller var.Onları beyaz led ile değiştirmek istiyorum.Tipini bilen varsa yardım bekliyorum.

h11. led alinca kisa farin beyazindan daha beyaz oluyo, ben 6500 k almistim, memnun degilim. maviye boyanmis beyaz isik veren halojen ampul ya da 4300 k veya 5000 k led ampul tercih edilebilir.
    OPC Line Sport

Yorum

h11 led takabilirsiniz. https://tr.aliexpress.com/item/1pcs-...608.0.0.TnAowB

You do not have permission to view this gallery.
      This gallery has 3 photos.

Yorum

https://hizliresim.com/a/e7kVWe

Yorum

Peki aydınlatma nasıl? Orijinal halojen kadar aydınlatıyor mı?

Yorum

holojendan farksız belki 1 tık daha iyi aydınlatıyor. yukardaki linkte gif var. video yükleyemedim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eto1907 View Post
              Hocam sizin mesajınız ile büyün iç aydınlatmaları değiştirmiştim. Bu viraj aydınlatmayı da kendimiz değiştirebilir dimi ? Montajını anlatan bir fotoğraf yükleyebilir misiniz acaba ? Birde sizin kullandığınız da attığınız linkteki ürün mü ? Renk tonu farkı var mı?

Şimdiden teşekkürler.
              2016 Opel İnsignia 1.6 Cdti Sport A/T Black

Yorum

bu ampul (h11) makyajlı / makyajsız fark ediyor mu? arıza lambası falan yakar mı ?
                Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Kendiniz değiştirebilirsiniz çoook basit. Yukarda foto yükledim.üste bakan kapağı açtık.eskiyi çıkardık(dibi yeşil holojen kablosuz) yeni ledli ampulün kablosunu eski çıkan yere taktık.kabloyu içeri soktuk kapağı kapattık.Bu kadar. Makyajlıda arıza ışığı yok.makyajsızda da arıza ışığı yok diye biliyorum.bu forumda öyle okumuştum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: atatuncel View Post

Hocam sizin mesajınız ile büyün iç aydınlatmaları değiştirmiştim. Bu viraj aydınlatmayı da kendimiz değiştirebilir dimi ? Montajını anlatan bir fotoğraf yükleyebilir misiniz acaba ? Birde sizin kullandığınız da attığınız linkteki ürün mü ? Renk tonu farkı var mı?

Şimdiden teşekkürler.
                    Evet linkteki ürünü aldım.bem 67 tl ye almıştım.düşürmüş fiyatı fotolar yukarda takmak çok basit

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eto1907 View Post

Evet linkteki ürünü aldım.bem 67 tl ye almıştım.düşürmüş fiyatı fotolar yukarda takmak çok basit
                      Çok teşekkürler hocam. Ben 12.99 dolardan aldım bakalım.

Yorum

Teşekkürler ilginize

Yorum

Aliexpress'ten aldığım led geldi ancak ampulü çıkaramıyorum yerinden. Çevirerek mi çıkarmak gerek yoksa tornavida yardımıyla mı bilemedim. Yardımcı olabilecek var mı?

Yorum

tornavida yardımıyla biraz döndürmeye çalışın sonra çevir çıkar yaparsınız. makyajsızda eski ampulü o şekilde çıkarmıştım
                            Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Makyajsız kasa içinde mi h11 kullanıyoruz?
                              İnsignia 1.6t 180hp cosmo

Yorum

İşleniyor...
                              X