Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Viraj aydınlatma ışıkları

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: ahmethamdi55x View Post
    Makyajsız kasa içinde mi h11 kullanıyoruz?
    evet aynı ledi kullanabilirsiniz, bir sıkıntı çıkarmıyor
    Insignia 1.6 T Cosmo // Safire Black // Flexride // Bej + Maun Deri Döşeme // Koltuk Isıtma // Sunroof

Yorum

Arkadaşlar ben viraj aydınlatmalarını bu söylenen led ampullerle değiştirdim , ariza ışığı yakmadı ama viraj aydınlatma çalışmıyor.Eskilerini denedim onlarda çalışmadı. Aracım 2015 cosmo still paket ve farlar otomatik .ayrıca farları test ederken süratin 40 km nin altındaydı. Yanmama sebebi ne olabilir acaba???

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ersoy View Post
        Arkadaşlar ben viraj aydınlatmalarını bu söylenen led ampullerle değiştirdim , ariza ışığı yakmadı ama viraj aydınlatma çalışmıyor.Eskilerini denedim onlarda çalışmadı. Aracım 2015 cosmo still paket ve farlar otomatik .ayrıca farları test ederken süratin 40 km nin altındaydı. Yanmama sebebi ne olabilir acaba???
        hocam bunlar köşe aydınlatması, viraj aydınlatması normal farların virajlarda sağa sola dönmesiyle oluyo. bu ampüller (40km altında) direksiyonu sağa sola keskin cevirdiğinizde, sinyal verdiğinizde ve geri vitese takınca yanıyo. aracın tam olarak yan taraflarını aydınlatıyo. araç durduğu yerde geri vitese takıp bağlantılarını kontrol edebilirsiniz.
        OPC Line Sport

Yorum

Arkadaşlar bu led ampuller makyajlı kasa (2015) aracımda arıza lambası yaktı ,haberiniz olsun.

Yorum

İşleniyor...
          X