Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kadran değişimi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kadran değişimi

Merhaba, geçenlerde cagri bey'in tavsiyesi üzerine incelediğim sayfada Rus arkadaşların yapmış olduğu işleri gördüm ve çok hoşuma gitti. Özellikle ilgili resimdeki şahane kadranı görünce paylaşmak istedim. Bu kadranı bizlerin yaptırabileceği bir yer var mıdır? Bu Rus arkadaşların bayağı güzel işleri var, tavsiye ederim. Instagram sayfaları madcat customs

Adsız.jpg
    Ekli Dosyalar

Güzelmiş. Şunu merak ettim, orjinalinde 3 boyut algısı olmaması yani herşeyin 2 boyutlu olması beynimizin yoldaki ufuk çizgisine doğru olan derinlikle kadran derinliğinin arasında geçişlerde yavaşlama ihtimalinden dolayı olabilir mi?

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Bu göstergeler bana Opel Ampera yı hatırlattı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yani yapılan işleri gördüm ve ülkemizde opel'e dair bu tarz işlerin olmaması üzdü beni ( hele ki Opel'in ülkemizde ciddi bir müşteri kitlesi var özellikle astra için) Ancak bu tarz uygulamalar hep VAG grubu ve bmw için geçerli.

Yorum

OOOOO hakikaten çok şıkmış. KEşke yapan olsa da yaptırsak. Aslında çok da zor olmasa gerek. İşşi bilen bir elektronikçi veya yazılımcı biraz emekle rahatlıkla yapabilir diye düşünüyorum.
          Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Harika görünüyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post
              OOOOO hakikaten çok şıkmış. KEşke yapan olsa da yaptırsak. Aslında çok da zor olmasa gerek. İşşi bilen bir elektronikçi veya yazılımcı biraz emekle rahatlıkla yapabilir diye düşünüyorum.
              "Aslında zor olmasa gerek" öngörünüz bir sonraki gelen cümledeki "işi bilen" sıfatını aradığınız zaman ne yazık ki manasını kaybediyor. Ülkemizin en büyük sıkıntısı iş bilmeme, öğrenmek için heves de etmeme.
              34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

İşleniyor...
              X