Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Geri Vites Lambası - Yeterli Aydınlatmıyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ben siparişi geçtim,bakalım ne zaman gelecek.Bilgi için teşekkürler.

Yorum

Geri vites led'leri geldi ve hemen taktım.Telefonum o sırada yanımda olmadığı için fotoğraf çekemedim,en kısa zamanda çekip paylaşırım. Yalnız şunu belirteyim,aracımın havası değişti resmen. Şuan için herhangi bir sorun yok,aydınlatma yeterli ve çok şık bir görüntüsü var. Şunu da belirteyim,üstünde entegre olarak yerleştirilmiş soğutucu var,aynı zamanda arıza ışığı falan yakmadı.

Yorum

Hayırlı olsun, yukarıda bir benzerini paylaştığım şekilde, gece çekilmiş "aydınlatma performansı" fotoğrafını rica ediyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
          Hayırlı olsun, yukarıda bir benzerini paylaştığım şekilde, gece çekilmiş "aydınlatma performansı" fotoğrafını rica ediyorum.
          Tabiki ilk fırsatta çekip burda paylaşacağım.Tatlı bir renk aydınlatması var.

Yorum

Kusura bakmayın,ancak fotoları çekebildim. 20180617_230133-1.jpg 20180617_230123-1.jpg 20180617_230113.jpg

Yorum

Teşekkürler, fotoğraflardan görebildiğim kadarıyla yeri değil, arkayı aydınlatıyor. Benim istediğim daha çok arka zemini aydınlatması, böylece sağda-solda kalan kaldırımları görebilmek.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
                Teşekkürler, fotoğraflardan görebildiğim kadarıyla yeri değil, arkayı aydınlatıyor. Benim istediğim daha çok arka zemini aydınlatması, böylece sağda-solda kalan kaldırımları görebilmek.
                Aslında sağı solu ve yeri aydınlatıyor.Sadece aracımın duruşu oldukça öne meyilliydi.

Yorum

Merhabalar bende t15 led söyledim geri vites lambası için kelebekleri söktüm ve farı çıkardım ancak aldığım led sokete girmiyor. bizim soket küçük ledin sokete giren yeri büyük sorun nedir?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: erdemhancerr View Post
                    Merhabalar bende t15 led söyledim geri vites lambası için kelebekleri söktüm ve farı çıkardım ancak aldığım led sokete girmiyor. bizim soket küçük ledin sokete giren yeri büyük sorun nedir?
                    Yanlış gelmiş olabilir

Yorum

biraz zorlamak gerekiyormuş hallettik teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: erdemhancerr View Post
                        biraz zorlamak gerekiyormuş hallettik teşekkürler
                        Sevindim. Stopu oturturken yuvarlak contaların düzgün oturduğundan emin olun.Aksi taktirde bagaj yağmurlarda su alacaktır.

Yorum

İşleniyor...
                        X