Duyuru

Collapse
No announcement yet.

irmscher panjur

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• irmscher panjur

Merhaba arkadaşlar. Uzunca bir arama ve uğraş sonrasında bulduğum irmscher panjuru monte ettik. Orjinal panjurun parlak kısmının kesilerek çıkarılması ve kalan çerçevenin içine oturtularak yapıştırılması ile biraz uğraştıracak şekilde monte edilmekte. Sağlam yapışması adına siyah cam silikonu ile içten panjur çerçevesine yapıştırıldı. Arabanın görüntüsünü epey değiştirdi , logolu panjur pek sevmiyordum bu şekilde daha güzel bir görüntü olduğu kanaatindeyim.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

Yakışmış...Güle güle kullanın....

Yorum

hayırlı olsun. güle güle kullanın.
      insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
      honda accord 2.4 Executive...

Yorum

Bir yanlışlık var bu işte, aynı panjuru ben de taktırdım, kesme biçme olmadan çok kolayca yapmıştık.
        ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Güle güle kullanın.
          Ben de keserek çıkarmıştım.Benden önceki paylaşımlarda hep keserek çıkardıkları için itiraz etmemiştim.
          http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
          2.0 CDTI
          Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

İrmscherin kataloğuna bakabilirsiniz kendi sitesinde mevcut. Tampon dışında gözüken yer kadar panjurun kendisi , tampon içinde kalam yeri ise orjinal panjurdan kalan panjurun sabitlendiği yer. Aksi takdirde sadce panjurun takılması mümkün değil çünki tutacak yer yok ne yazıkki rolleyes

Yorum

Olayı şimdi çözdüm, bana yollayan arkadaş sizin o kestiğiniz kısmı da yollamış demek ki. (ben 2 parça set halinde, hepsinin öyle olduğunu düşündüm bana 2 parça olarak geldiği için)
              ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Valla o zaman sizin için süper olmuş zira epey uğraştıyor kesip biçmesi

Yorum

İşleniyor...
                X