Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2016 İnsignia 1.6 CDTİ Otomatik 2cr Performance Yazılım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2016 İnsignia 1.6 CDTİ Otomatik 2cr Performance Yazılım

Herkese merhaba, uzun araştırmalarım sonucunda karar kılıp 2cr performance Ankara Serhat Bey tarafından aracıma yazılım uygulaması yapıldı.

Yazılım sonrası net bir şekilde araçtaki artışı hissediyorsunuz. Alt devirler kesinlikle çok çok fark ediyor. Çok canlandı. Eskiden yarım pedal yaptığım yer de şimdi dokunmam yetiyor. Dyno'ya çıkmaya gerek duymadım. Serhat Bey Youtube kanalında çektiği videolar ile bana dyno dan daha çok şey sundu . Şuan araç 170 hp 390 nm gücünde. 3 gündür kullanıyorum yaklaşık 150 km yol yaptım ve çok memnunum.

Herhangi bir arıza kodu almadım araçtan. Serhay Bey de almayacağımı, son güncellemeyle arızanın da gittiğini ilettiler. Kendisi çok ilgiliydi. Daha önceki yazılım firmalarından sonra gerçekten çok samimi ve dürüst geldi. Çok iyi insanlar tanımış oldum. Ne zaman olursa olsun arayıp sorunumu çözebilecek biri gerçekten. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Kodlamayı yapan Ümit Bey'e de teşekkürü borç bilirim.

Şanzumanda herhangi bir vuruntu söz konusu değil. Basınca daha fazla yakıyor, ayağınıza hakim olabilirseniz daha az yakıyor. Her sabah ki ev-iş rotamda stock haliyle 5-5,1 lt yakıt yakarken, yazılım sonrası 4.8 di gösterge.

Aracı uzun bir süre kullanmayı planlıyordum, eskiden benzinli bir araca binmemden kaynaklı aracın gücü bana yetersiz geliyordu. Şimdi o eksikte gitti. İnşallah uzun süre sorunsuz binerim.

Yardımcı olacağım bir konu var ise seve seve hazırım.

Yaptırmayan var ise de hemen yaptırsın.
    Son düzenleme: atatuncel; 10.08.2017, 14:57.
    2016 Opel İnsignia 1.6 Cdti Sport A/T Black

Orjinal yazı sahibi: atatuncel View Post
    Herkese merhaba, uzun araştırmalarım sonucunda karar kılıp 2cr performance Ankara Serhat Bey tarafından aracıma yazılım uygulaması yapıldı.

Yazılım sonrası net bir şekilde araçtaki artışı hissediyorsunuz. Alt devirler kesinlikle çok çok fark ediyor. Çok canlandı. Eskiden yarım pedal yaptığım yer de şimdi dokunmam yetiyor. Dyno'ya çıkmaya gerek duymadım. Serhat Bey Youtube kanalında çektiği videolar ile bana dyno dan daha çok şey sundu . Şuan araç 170 hp 390 nm gücünde. 3 gündür kullanıyorum yaklaşık 150 km yol yaptım ve çok memnunum.

Herhangi bir arıza kodu almadım araçtan. Serhay Bey de almayacağımı, son güncellemeyle arızanın da gittiğini ilettiler. Kendisi çok ilgiliydi. Daha önceki yazılım firmalarından sonra gerçekten çok samimi ve dürüst geldi. Çok iyi insanlar tanımış oldum. Ne zaman olursa olsun arayıp sorunumu çözebilecek biri gerçekten. Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. Kodlamayı yapan Ümit Bey'e de teşekkürü borç bilirim.

Şanzumanda herhangi bir vuruntu söz konusu değil. Basınca daha fazla yakıyor, ayağınıza hakim olabilirseniz daha az yakıyor. Her sabah ki ev-iş rotamda stock haliyle 5-5,1 lt yakıt yakarken, yazılım sonrası 4.8 di gösterge.

Aracı uzun bir süre kullanmayı planlıyordum, eskiden benzinli bir araca binmemden kaynaklı aracın gücü bana yetersiz geliyordu. Şimdi o eksikte gitti. İnşallah uzun süre sorunsuz binerim.

Yardımcı olacağım bir konu var ise seve seve hazırım.

Yaptırmayan var ise de hemen yaptırsın.

hayırlı olsun

Yorum

ilbey kurt Teşekkürler. Yazılım öncesindeki tüm bilgileri verdiğiniz için ayrı bir teşekkürler. Sizin gazınızla gittiğime emin olabilirsiniz

Yorum

hayırlı olsun.
        buradan düzenli olarak kullanım tecrübelerinizi aktarırsanız km bilgisi vererek ve araçta bir değişiklik arıza veya anormallik görürseniz zamanla paylaşmanızı isteriz.

Ayrıca ücret nedir?
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Hayırlı olsun .
          EGR iptal edildi mi?

Yorum

selcuktuncer 21,000 km de yaptırdım. 690 tl'ye yaptırdım.

seloselo hayır dpf egr iptal edilmedi. soft bir yazılım yapıldı.

Yorum

ilk yaptıran birisi vardı sonradan stock yazılıma dönmüştü arıza olarak tam gaz da güç azaltıldı uyarısı veriyordu eğer bu geçirildi ise güzel olmuş.
              insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ulas79 View Post
                ilk yaptıran birisi vardı sonradan stock yazılıma dönmüştü arıza olarak tam gaz da güç azaltıldı uyarısı veriyordu eğer bu geçirildi ise güzel olmuş.

bu uyariyi 2cr de almis ancak yeni bir kodlamayla onune gectiklerini soylediler. zaten o uyarida herhangi bir guc kesintisi olmuyormus sadece anlik bir hata. bakalim o anlik hatnin da cikmayacagini soyledi Serhat bey. Izlenimlerimi aktaririm. umarim bir hatayla karsilasmam.

Yorum

hayırlı olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

teşekkürler.

Yorum

Hayırlı olsun.. tabela testi yaptı mı serhat bey..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

hayırlı olsun.
                        insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
                        honda accord 2.4 Executive...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
                          Hayırlı olsun.. tabela testi yaptı mı serhat bey..
                          Öncesini çekemedik ama sonradan yaptık testi. 0-100 8,5-9 saniye arasıydı. ama kesinlikle 9 üzeri değildi. Yokuşta da 182 de kaldı ama orada benim ayağımı gazdan çekmem gerekti bir ara 186 larda bitirecekti çekmesem.

Gerçekten alt viteslerde hızlanma harika durumda şuan.

Yorum

Hayırlı olsun, 1.6 dizel 136 beygir araçlar için OBD'den yazılım yapan ilk firmaydı sanırım 2CR. Astra K testini izlemiştim, hissedilir fark vardı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post
                              Hayırlı olsun, 1.6 dizel 136 beygir araçlar için OBD'den yazılım yapan ilk firmaydı sanırım 2CR. Astra K testini izlemiştim, hissedilir fark vardı.
                              Fark gerçekten büyük. Sanki yeni araba almışım gibi. Keyifle biniyorum şuan. İnşallah böyle devam eder.

Yorum

İşleniyor...
                              X