Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2016 İnsignia 1.6 CDTİ Otomatik 2cr Performance Yazılım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Hocam 0-100 video çekme şansınız olur mu?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cnrcnk View Post
      Hocam 0-100 video çekme şansınız olur mu?
      Düzlük ve müsait bir alan bulursam çekerim hocam.
      2016 Opel İnsignia 1.6 Cdti Sport A/T Black

Yorum

Selamlar, bende deneyimlerinizi ilgiyle takip ediyorum.

Aslında en çok merak ettiğim konu bu işlemin motorun yada şanzımanın ömrüne ne kadar yada herhangi bir etkisi olup olmayacağı.

Bende ciddi ciddi düşünüyorum yaptırmayı.

Yorum

çift yolladı mesajı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KalZ View Post

Aslında en çok merak ettiğim konu bu işlemin motorun yada şanzımanın ömrüne ne kadar yada herhangi bir etkisi olup olmayacağı.

İllaki bir etkisi vardır ama bu 10 bin 20 bin kmler de değil. Şanzuman dayanıklı bir şanzuman. Torka izin veriyor. Çook uzun vadede tabiki ömründen stock haline göre farkeder ancak bunu ben göremem mesela. O zaman kadar satmış olurum. Ben keşke daha önceden yaptırsaymışım diyorum. Araba karakter değiştirdi. Şimdi depoyu doldurup sakin kullanıcam. Bakalım ne yakacak.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: atatuncel View Post

Öncesini çekemedik ama sonradan yaptık testi. 0-100 8,5-9 saniye arasıydı. ama kesinlikle 9 üzeri değildi. Yokuşta da 182 de kaldı ama orada benim ayağımı gazdan çekmem gerekti bir ara 186 larda bitirecekti çekmesem.

Gerçekten alt viteslerde hızlanma harika durumda şuan.
              Hayırlı olsun.. sorunsuz sıkıntı sız keyifle kullanın.. bu arada çok iyi bir değer yakalamışsınız.. sprintbooster yoksa onuda taktırın aracı tanıyamazsınız..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
                Hayırlı olsun.. sorunsuz sıkıntı sız keyifle kullanın.. bu arada çok iyi bir değer yakalamışsınız.. sprintbooster yoksa onuda taktırın aracı tanıyamazsınız..
                Sprintbooster'ın yakıtı olumsuz etkilediği hakkında yorumlar var o yüzden emin değilim pek

Yorum

Sprintbooster'ın yakıtı olumsuz etkilediği hakkında yorumlar var o yüzden emin değilim pek
                  verdiği keyifi düşününce 1 kısım yakıt feda edebilecekseniz bence size 2. tavsiyemdir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: KalZ View Post

%10 ila %20 arasında kullanıma göre azalttığı söyleniyor yani 1 milyon km ömrü olanın 800bin ve 900bin km arasına düşürüyor. Tabiki burda yazılımın kalitesi vb. durumlarda önemli. Çünkü bazı yazılım firmalarının sadece turbonun gücünü artırıp o hp artışını kazandığını diğerlerinin ise o güç artışını daha zorlu yollarla parça parça aldığı söyleniyor.

Yorum

Bir ara yazılım düşünmüştüm aracı kısa zamanda satacağım için vazgeçtim.. sprintbooster taktırdım.. o bile kafi gelmişti.. yeni serilerde daha fazla modları var alt devirler daha canlanıyor dokunduğunda araç ok gibi fırlıyor.. 1 sene kullandım yakıta bir etkisi varmı derseniz hesap etmedim ama yok gibiydi.. tabi tercih sizin.. forumda konusu kullanıcı yorumları var..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

ilbey kurt hangi sprintbooster'ı kullanıyorsunuz ? Maliyeti ne oldu size ?

Yorum

Ben race chip kullanıyorum. Ama farkedeceğini düşünmüyorum. Maliyet 3 4 ay önce taktırdım 650tl idi. Gerçi şimdi 10 taksitle filan satıyorlar, baya kampanya filan var. Ama ilk yazılımla devam et bir kaç ay sonra bu 2 vites niye bu akdar yavaş demeye başlayınca takarsın haha

Yorum

Yazilimdan once surekli olarak uzun yol yapiyordum. Daha onceki Eskisehir seyehatlerimde 110 sabit sekilde gittigimde 5.1 in altina indirememistim araci. Yazilim sonrasi durum ise su sekilde

Sehir icinde gezdikten sonra hiz ortalamasi 82 ye dustu ortalama yone ayniydi.

Ankara sehir icinde ise cok sakin kullanim ve 46 km ortalama hiz ile 6.1 degeri yakalardim yazilim oncesi. Bu hafta Ankaa da her yerde yol calismasi vardi, 5 kmlik yolu 1.30 saatte gittim iki gun ust uste. Ortalama hiz 30 du ve ortalama 6.1 di.

Yazilim oncesi 6.1 lik ortalamayi depo sonlarina yakin tuttururken, yazilim sonrasi bu degeri ilk ceyrekte tutturdum. Usun yola gittigim icin tam depo testi yapamadim. Onu da yapip eklerim.

Benim gozlemim sakin kullanimda net 0.5-1 lt arasi kazandim.

Donus yolunda ise 160-170 arasi geldim ve iyi ki yazilim yaptirmisim dedim. Aractan yol boyunca keyif aldim.

Yorum

You do not have permission to view this gallery.
                              This gallery has 1 photos.

Yorum

güzel haberler umarım devam eder bu şekilde keyif vermeye. merakla takip ediyorum.
                                1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                                Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

İşleniyor...
                                X