Duyuru

Collapse
No announcement yet.

30mm Vogtland spor yay

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: ahmethamdi55x View Post
    Hayırlı olsun. Yaylara hortumda taktırın bence. Ben başta taktırmadım sonra ses çıktığı için taktırdım tekrar sök tak parası verdik boşyere.
    başta seni dinlemek lazımmış sanırım şuan aracı sağa sola çevirirken ses çıkarıyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ilbey kurt View Post

başta seni dinlemek lazımmış sanırım şuan aracı sağa sola çevirirken ses çıkarıyor
      Hortum takınca başlarda ses kesiliyor ama hortum kayıyor yaylandıkça. Sonra tekrar uğraşmak lazım. Ben artık dert etmiyorum
      Konsoldon gelen sesler daha çok rahatsız ediyor,
      İnsignia 1.6t 180hp cosmo

Yorum

Hortum takınca başlarda ses kesiliyor ama hortum kayıyor yaylandıkça. Sonra tekrar uğraşmak lazım. Ben artık dert etmiyorum
        Konsoldon gelen sesler daha çok rahatsız ediyor,
        Merhabalar hocam;

Bugün sanayide ses probleminin nedenini bulduk. Satıcıya fotosunu atıp yenisini talep ettik. Ellerinde olmadığı için muhtemelen iade edecekler. Kendi fikrimi söylüyorum 1.6 CDTI uygun yay olmadığı için muhtemelen ya 1.6T veya benzeri türlü bir yay gönderiyorlar.

Sesin nedeni şu;

Araç ağır geliyor ve yayın son 2 dönümü birbirine o kadar yaklaşık duruyorki.Tekeri döndürdüğün zaman takılı kalıyor ve son ratteye geldiğinde birden kendini bırakıyor ve ses yapıyor. Sorun bu yaylar en azından benim aldığım vogtland 30mm opel insignia 1.6 cdti yayı bu araca göre değil. Yeni makyajlı kasada bu yayı kullanıp sıkıntı çekmeyen belki beni çürütebilir ama bendeki problem bu.

Yorum

Bendeki problem de aynı hocam zaten ama yay benim araca göre yanlış değil. 2011 model benim aracım a16let. Bu ses sorunu da baya yaygın birşeymiş, çoğu araçta var bu sorun. Hortum işe yarıyor ama kullandıkça kayıyor sonra tekrar eski yerine alıyorum böyle idare edicez sanırım.

Yorum

Valla benimkini kabul ettiler eibach ile değişecekler bakalım o nasıl olacak. Usta diyorki şimdi sıkıntı yok bu yayın boyası kalkınca daha beter ses gelecek diyor.

Yorum

Valla benimkini kabul ettiler eibach ile değişecekler bakalım o nasıl olacak. Usta diyorki şimdi sıkıntı yok bu yayın boyası kalkınca daha beter ses gelecek diyor.
              Siz aldığınız yere mi taktırdınız. Ben internetten aldım xtreme tuningden. 2 defa sök tak yaptık ilkinde hortum koymadılar sonra hortum koymak için söküldü. Yalama olacak artık

Eibach da sorun çıkmazsa bende değiştiririm o zaman. Gelişmeleri paylaşırsanız seviniriz.

Yorum

Siz aldığınız yere mi taktırdınız. Ben internetten aldım xtreme tuningden. 2 defa sök tak yaptık ilkinde hortum koymadılar sonra hortum koymak için söküldü. Yalama olacak artık

Eibach da sorun çıkmazsa bende değiştiririm o zaman. Gelişmeleri paylaşırsanız seviniriz.
                Bir ustam var ona taktırdım ben. Tamam takıldıktan sonra buraya olumlu yada olumsuz bilgileri paylaşırım.

Yorum

Merhabalar hocam; dün taktırdım eibach ı. Hiçbir ses veya sıkıntı yok. Yaylarda durması gerektiği gibi geniş duruyor. Sürüşte orjinal yayla kullanıyor gibisin. İlerde tam oturunca sıkıntı olurmu bilmiyorum ama 2 gündür bir sıkıntı yok.

Yorum

Merhabalar hocam; dün taktırdım eibach ı. Hiçbir ses veya sıkıntı yok. Yaylarda durması gerektiği gibi geniş duruyor. Sürüşte orjinal yayla kullanıyor gibisin. İlerde tam oturunca sıkıntı olurmu bilmiyorum ama 2 gündür bir sıkıntı yok.
                    Hayırlı olsubn hocam. ön ve arka teker çamurluk araları eşit mi peki? Vogtlanda göre rahat geldi yani size?
                    Olmadı bende eibach la değiştireyim. ama benim araç 2011 model aynı etkiyi benim araçta göstermeyebilir belki.

Yorum

Hayırlı olsubn hocam. ön ve arka teker çamurluk araları eşit mi peki? Vogtlanda göre rahat geldi yani size?
                      Olmadı bende eibach la değiştireyim. ama benim araç 2011 model aynı etkiyi benim araçta göstermeyebilir belki.
                      Çok çok rahat hocam hiçbir sıkıntı yok eğer seğişirlerse aldığın yerle bir konuş

Yorum

flex ride olan araca yay takmak , elektronik kontrollü amortisörlere en azından uzun vadede bir zarar oluşturur mu ?

Yorum

İki araç arasında ki yay farkı...
                          Ekli Dosyalar

Yorum

İşleniyor...
                          X