Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Şimşek selektör

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Şimşek selektör

Arkadaşlar ya bu yeni moda şimşek selektör sistemini aracına uygulayan varmı? Ankarada özellikle önerebileceğiniz bir yer varmı?

Ynt: Şimşek selektör

Aracınız cosmo ise AFL sistemi buna müsaade etmez autodan çıkartıp denerseniz daha hızlı olur yada aflyi tamamen iptal Edip custom far yaptiracaksiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Şimşek selektör dediğiniz halogen farlara taktıkları ledlerin selektör koluna anında tepki vermesiyle olan bir olay. Şuan için cosmo araçlar için Fatih abinin dediği yöntem olarak aflden vazgeçmeniz gereklidir. Aracınız edition elegance ise uygun led ampül ile bunu yapabilirsiniz.

Yorum

Benim aracımda var şimşek gibi, bayağı iyi oluyor

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
        Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Afl sistemi var ise maalesef olmuyor afl yavaş kalıyor müsaade etmiyor. Ben edition elegance mercekli farlarına uygulamıştım oluyordu.

Yorum

bende afl far var, asla vazgeçemem neyse sağlık olsun. yapacak bir şey yok. yorumlayan herkese tşk ederim.

Yorum

Hayırlı bayramlar ,
              Bizim afl farlarda malum uzunlar şimşek etkisi yapmiyor ayeste ayeste çalışıyor uzunlari aktif eden kablodan dönüş ampullerine kablo çekilse veya sis farlarina oraya da led ampul konulsa süper şimşek etkisi olur kanisindayim bunu deneyen var mi ?
              Yani uzunlari yakınca hem mercek hem nereye bagladiysak o ampul yanacak.ledler selektör konusunda süper
              Çok istiyorum ama kendi aracimda garanti var opel bu tarz oynamalarda hemen garanti dışı bırakmak isteyecektir kanisindayim

Yorum

İşleniyor...
              X