Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Led Sinyal

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia Led Sinyal

Orjinal yazı sahibi: kingdragon
    Niye işini görmüyor, aynı ürün gibi bu da
    Aynı ürün de ben ürünü sadece sinyal olarak kullanmak istiyorum. O şekilde olmuyor dedi satıcı. Devamlı yanıyormuş gündüz gece.

Yorum

Ben bu tip bir ürüne 100 USD yi ancak sis çerçecesi kırılır-düşer de yenisini almam gerekirse alırım. Mevcut hali zaten çok güzel !
      Fikrin kadar varsın!

Yorum

audi de ki gibi kayarak yansaydı güzel olurdu düşünülebilirdi. ayrıca sürekli yanması da pek hoş durmayacaktır. çoğumuzda gündüz ledleri zaten var.
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Selamlar, bu tip bir uygulama yerine mevcut olan ampulu led sinyal ampulu ile degistirmenin bir yolu var mıdır acaba. Plakalıklarım ve geri lambalarımı led e donusturdum direncsiz gayet stabil calısıyorlar. piyasadaki turuncu ledler ise arıza ışığı yakıyor. alternatif olarak philips in bir ürünü var fakat fiyatı 250 civarı oldugundan acıkcası deneme yanılma yapmak icin biraz pahalı duruyor siz ne dersiniz? p1.jpgp2.jpg

1.6 CDTI - A/T - OPC Line - 2CR 170hp - Summit White - Winter Package

Corvin Android Interface - Soundmagus VS90.4 Amplifier - Morel Maximus Ultra Components - Pioneer TS-WX710A Subwoofer

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 245/40/19 ROF - Pirelli Sottozero 3 245/40/19 ROF

Wir leben Autos.

Yorum

İşleniyor...
          X