Duyuru

Collapse
No announcement yet.

"Sprint Booster" vs "Pedal Chip" vs "Pedal Commander" Hangisini almalıyım?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: tutkun66 View Post
    Nedir bu Sprint booster? 2,0 Turbo aracıma takabilirmiyim?
    Gaz tepki artırıcı, her motora takılır, güzeldir, keyiflidir

1.6T Corsa OPC bile sprint booster'sız ne kadar cansızmış takınca anladık
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: orhan848 View Post
      Heleki yokuşlarda kalkayım mı kalkmayayım mi diyen araç canavar oldu. Süper düşünen arkadaşlara tavsiye edilir.
      Hayırlı olsun güle güle kullanın. Yarın buluşmaya da gelseydiniz
      InsigniaTEAM

Yorum

Valla çook gelmek istiyordum ama hayırlısı eşim grip olmuştu kendini iyi hissetmiyor. Yinede yarın ola hayır ola diyelim

Yorum

Hayırlı olsun . Yakıt durumunuda yazarsanız nasıl bir etkisi var,sevinirim.

Yorum

Km sıfırlar yazarım ama arabayı hafta sonu kullanıyorum aydınlatıcı bilgi olsun diye 1 depo bitireyim öyle yazayım oda 1.5 ay sürer.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Gaz tepki artırıcı, her motora takılır, güzeldir, keyiflidir

1.6T Corsa OPC bile sprint booster'sız ne kadar cansızmış takınca anladık
              Vayy qüzel alete benziyor benim araç 220 Ps. ben yazılım düşünüyordum ama buna iş görür yani. Bende Sport tuşu var onun gibi bir şey sanırım oda gaz tepkimesi hassaslaşıyor. Peki tavsiye edermisiniz? ve güvenli nereden temin edebilirim?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tutkun66 View Post

Vayy qüzel alete benziyor benim araç 220 Ps. ben yazılım düşünüyordum ama buna iş görür yani. Bende Sport tuşu var onun gibi bir şey sanırım oda gaz tepkimesi hassaslaşıyor. Peki tavsiye edermisiniz? ve güvenli nereden temin edebilirim?
                Yazılımla bu farklı iş yapıyor. Yazılım gerçek anlamda güç verir. Sprint Booster gaz tepkisini hızlandırıp daha seri kullanım sağlar.
                ikisi birbirini tamamlıyor aslında. Flexride'ın sport tuşu gibi ama onun da üstüne katıyor, forumda kullananlar vardı hem sport'a basıp hem sprint booster'ı açan )
                Türkiye distribütörü BTG Maslak
                InsigniaTEAM

Yorum

Sport mode ve pedal commander en düşük ayarda birlikte açtığımda bile muazzam bir fark oluşuyor. Max.ayarda dur kalk trafikte kullanılacak bir şey değil.
                  @Murat
                  2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

1 Yıldır falan sprint booster kullanıyorum, klavuzu daha dün okudum rastgele ve manuel vites oto vites ayrımı varmış(cihazın kenarında ufak bir tırnak şeklinde). Oto modda kalmış aracım manuel olduğu için düzelttim fakat birşey değişmedi tepkilerde.

Umarım bir zarar vermemişimdir. Benim gibi farketmeyen varsa düzeltsin arkadaşlar.
                    İnsignia 1.6t 180hp cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ahmethamdi55x View Post
                      1 Yıldır falan sprint booster kullanıyorum, klavuzu daha dün okudum rastgele ve manuel vites oto vites ayrımı varmış(cihazın kenarında ufak bir tırnak şeklinde). Oto modda kalmış aracım manuel olduğu için düzelttim fakat birşey değişmedi tepkilerde.

Umarım bir zarar vermemişimdir. Benim gibi farketmeyen varsa düzeltsin arkadaşlar.
                      oto-manuel farkı tepki sertliğini değiştiriyor, bir sorun olmaz. Otomatiğin kırmızı modu, manuel'in yeşiline eş değer gibi birşey.
                      InsigniaTEAM

Yorum

Benim araçta da pedal commander var. Makyajlı kasa benzin otomatik. Cihazı ilk açınca kırmızıyla açılıyor. Sonra sarı oluyor. En yüksek ayar bu. Aracı kontrol etmek şehir içi dikkat gerektiriyor. Sonra yeşil seçeneği var. Sarıdan sonra yeşil düşük geliyor. Kırmızı ile yeşil arasındaki farkı tam bilemiyorum??
                        @Murat

Yorum

Selamun aleyküm arkadaşlar pedal commander ya da benzer ürünü Bursa veya Edirne civarı kullanan var mı acaba? Etkisini canlı görmek isterim çünkü benim de almaya niyetim var.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: EdirneLiTT View Post
                            Selamun aleyküm arkadaşlar pedal commander ya da benzer ürünü Bursa veya Edirne civarı kullanan var mı acaba? Etkisini canlı görmek isterim çünkü benim de almaya niyetim var.
                            Hiç şüpheniz olmasın denemeye gerek yok muazzam keyifli tabi 1.6 turbo 170 bg için söylüyorum
                            dizel de durum nasıldır bilmiyorum.

Yorum

Kullanıncaya kadar açıkçası ben bu kadar fark beklemiyordum. Beklentimin çok üstünde serilik kattı araca. Gerçekten büyük fark yaratıyor.

Yorum

Bendekl pedal commander ilk açınca kırmızı sonra sarı en sona yeşil yanıyor. İlk açınca kırmızıda hemen fark ediyor sonrasında sarıya geçince bir kademe daha artıyor , yeşilde tekrar düşüyor. Açıkçası kırmızı ile yeşil arasındaki farkı anlayamıyorum. En düşüğü hangisiyse onda kullanmak istiyorum. Bilen varsa söylerse güzel olur.
                                @Murat

Yorum

İşleniyor...
                                X