Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Superchips Hakkında Yorumlarınız

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

ona baktım ama dyno verisi eklenmemiş henüz.
    Tesekkür ederim yardimlariniz icin .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

Baktıktan sonra yazıncaya kadar kafam karışmış, olmayan motorlar 1.6T 180ps ve 1.6 SIDI 170ps. Benzinlide 1.6 litre hiç bir motor yok, 1.4 ve 2.0 var.
      Türkiye sayfasinin seceneklerinde benimkide görünmüyor ama ingiltere sayfasindan baktim +50 +70 tork yaziyordu sonra BTG Maslaki aradim oda ayni degerleri söyledi . Olmayan araclari arayip sormakta yarar var .

Yorum

Enteresan bir olay var ben süperchips Almanya bayisine attigim mesahi ve cevabi aynen yapistiriyorum inanilmaz bir fiyat farki var Türkiye ile .
        Soru :

Kisaca benim araca kac ps kac tork ve fiyat .

Hallo meine auto opel insignia 2.0 140 pss(A20DTE) combi diesel . wiviel ps und tork + ? wiviel kostet Software ? Bitte zurück melden .

Gelen cevap Ingilizce olmus oda enteresan .

Hallo Sir,

the software cost 645 €, we need to open the ecu ones tor read the passwort and make the OBD port accessable.

The n you always be able to read and program,mm via OBD – We can make , give your car a modification up to 190 or 210 Horsepower with 450 NM !!

Looking forward to hear something from you …

Regards Andre

Cevaptan sadece fiyat konusu ilgimi cekti 645 euro inanilmaz bir fark bunun sebebi nedir ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kemal6190 View Post
          Enteresan bir olay var ben süperchips Almanya bayisine attigim mesahi ve cevabi aynen yapistiriyorum inanilmaz bir fiyat farki var Türkiye ile .
          Soru :

Kisaca benim araca kac ps kac tork ve fiyat .

Hallo meine auto opel insignia 2.0 140 pss(A20DTE) combi diesel . wiviel ps und tork + ? wiviel kostet Software ? Bitte zurück melden .

Gelen cevap Ingilizce olmus oda enteresan .

Hallo Sir,

the software cost 645 €, we need to open the ecu ones tor read the passwort and make the OBD port accessable.

The n you always be able to read and program,mm via OBD – We can make , give your car a modification up to 190 or 210 Horsepower with 450 NM !!

Looking forward to hear something from you …

Regards Andre

Cevaptan sadece fiyat konusu ilgimi cekti 645 euro inanilmaz bir fark bunun sebebi nedir ?
          Kısa ve öz kur farkı. Bu yazılımın Superchips'den çıkışı 400£ civarı olması lazım. Türkiye satış rakamı 1800 TL idi, aradan zaman geçti döviz aldı başını gitti ama BTG fiyatı elinden geldiğince sabit tutmaya çalıştı, yanlış bilmiyorsam hala 1800 TL civarı olması lazım. Bunu €'ya çevirdiğimizde 355€ yapıyor. BTG ne kadar fiyat verdi?
          InsigniaTEAM

Yorum

Türkiye sayfasinin seceneklerinde benimkide görünmüyor ama ingiltere sayfasindan baktim +50 +70 tork yaziyordu sonra BTG Maslaki aradim oda ayni degerleri söyledi . Olmayan araclari arayip sormakta yarar var .
            İngiltere sayfasından baktım hocam, bu 2 motor da görünmüyor.

Yorum

Kısa ve öz kur farkı. Bu yazılımın Superchips'den çıkışı 400£ civarı olması lazım. Türkiye satış rakamı 1800 TL idi, aradan zaman geçti döviz aldı başını gitti ama BTG fiyatı elinden geldiğince sabit tutmaya çalıştı, yanlış bilmiyorsam hala 1800 TL civarı olması lazım. Bunu €'ya çevirdiğimizde 355€ yapıyor. BTG ne kadar fiyat verdi?
              1700 Dedi bana nakitte 1600 olur dedi . Birde siz odakta yillarca bu isi yaptiniz benim arac facelift versiyon beyin sökülme ihtimali nedir ? BTG denemem gerek dedi beyin söküledebilirmis .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

İngiltere sayfasından baktım hocam, bu 2 motor da görünmüyor.
                Tamam demekki o araclar icin bir calisma baslatmamis süperchips . Süperchips her arac icin özel yazilim gelistiriyormus BTG nin sahibi youtubede anlatmis herseyi buyrun bakin :

https://youtu.be/uBBc7GkaiDI

Yorum

Tamam demekki o araclar icin bir calisma baslatmamis süperchips . Süperchips her arac icin özel yazilim gelistiriyormus BTG nin sahibi youtubede anlatmis herseyi buyrun bakin :

https://youtu.be/uBBc7GkaiDI
                  E tamam işte ben de onu diyorum hocam, koskoca firmanın bu 2 motor için çalışma yapmamış olması ilginç.

Yorum

Aslında çalışma yok değil, var. Hatta ilk 170'lik 1.6T Odak'ın müşterisi. 180hp olana benim tahminim aşırı güce dayanıklı olmadığı için yazılım yapmıyor, 200-210hp'den sonra kol yamultabiliyor. Ama 170'lik için birşey diyemiyorum. Superchips tarafından yapılmış arabalar var listeye eklemiyorlar.
                    InsigniaTEAM

Yorum

Aslında çalışma yok değil, var. Hatta ilk 170'lik 1.6T Odak'ın müşterisi. 180hp olana benim tahminim aşırı güce dayanıklı olmadığı için yazılım yapmıyor, 200-210hp'den sonra kol yamultabiliyor. Ama 170'lik için birşey diyemiyorum. Superchips tarafından yapılmış arabalar var listeye eklemiyorlar.
                      Cagri Bey 2.0 faceliftlerde beyin acilmadan yapilabiliyormu acaba bu islem .

Yorum

Cagri Bey 2.0 faceliftlerde beyin acilmadan yapilabiliyormu acaba bu islem .
                        Emin değilim ama bildiğim kadarıyla açılıyor, hatta Almanlarda açılacağını yazmış mailde
                        InsigniaTEAM

Yorum

Emin değilim ama bildiğim kadarıyla açılıyor, hatta Almanlarda açılacağını yazmış mailde
                          Acilma isi biraz sikinti bir yerde adamin biri yaptirmis sonra beyin su almis . Acilmayaydi iyiydi

Yorum

0 km iken aracı almış, uzun soluklu (100 bin km kadar), normal (çok limtleri zorlamayan) kullanıcılar için superchip önerir misiniz? Maksadım uçup kaçmak değil, yalnızca daha verimli bir sürüş gerçekleştirmek. Özellikle uzun yollarda daha fazla güç elde etmek.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Stormhan View Post

0 km iken aracı almış, uzun soluklu (100 bin km kadar), normal (çok limtleri zorlamayan) kullanıcılar için superchip önerir misiniz? Maksadım uçup kaçmak değil, yalnızca daha verimli bir sürüş gerçekleştirmek. Özellikle uzun yollarda daha fazla güç elde etmek.
                              Superchips'in de yaptığı tam olarak bu. Custom yazılımlar gibi her arabada abartı güç vermiyor. Verdiği sağlam motorlarda var orası ayrı. Superchips'li Polo hangi motordu tam hatırlamıyorum şuan, onunla smg05 Muharrem'in 2.0 TDI Quattro A4'ü denemiştik, Polo geçiyor. Ama 1.4T Astra J'de fark hissedilmeyecek kadar azdı. 1.6 CDTI ise uçuyor. Yani arabadan arabaya değişiyor verim.
                              Bunun sebebi de daha önce dediğim gibi kırılma riski olan motorda çok zorlamıyorlar. 40 küsür yıllık geçmişi olan bir marka, bu konuları riske atmıyorlar.
                              InsigniaTEAM

Yorum

Superchips'in de yaptığı tam olarak bu. Custom yazılımlar gibi her arabada abartı güç vermiyor. Verdiği sağlam motorlarda var orası ayrı. Superchips'li Polo hangi motordu tam hatırlamıyorum şuan, onunla smg05 Muharrem'in 2.0 TDI Quattro A4'ü denemiştik, Polo geçiyor. Ama 1.4T Astra J'de fark hissedilmeyecek kadar azdı. 1.6 CDTI ise uçuyor. Yani arabadan arabaya değişiyor verim.
                                Bunun sebebi de daha önce dediğim gibi kırılma riski olan motorda çok zorlamıyorlar. 40 küsür yıllık geçmişi olan bir marka, bu konuları riske atmıyorlar.
                                2.0 T 220 HP bu motorlarda da 180 lik gibi kol kırma Vs sorunlar var mı remaps sitesinde baktım 295hp 450 tork yazıyor daha önce yaptıran bir tane 2.0 t benzinli var ama bizim forumda mıdır bilemeyeceğim birde bu chip işinde kullanım amacı ve şekli mi önemli örneğin hep dip gaz değilde ara hızlanmalarda sollamalaeda kullanmak için veya yakıt tasarrufu kısmen de olsa sağlamak amacıyla kullanmak maksadıyla yaptırmanın zararı olabilir mi km yüksekliği olumsuzluk açısından önemli mi Bilginiz var mı
                                Son düzenleme: ilbilge_11; 21.10.2018, 07:29.

Yorum

İşleniyor...
                                X