Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 sidi motor 2014 model bakım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

BirFani hocam fiyat bayağı artmış. Ben mart ayında tanesini 29tl den almıştım. Ama piyasaya göre hala ucuz satıyorlar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrekaya88 View Post
      BirFani hocam fiyat bayağı artmış. Ben mart ayında tanesini 29tl den almıştım. Ama piyasaya göre hala ucuz satıyorlar.
      Aynı sitedenmi aldınız?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Aynı sitedenmi aldınız?
        Evet, mart ayında bu siteden almıştım.

Yorum

Hocam aldığınız fiyata kıyasla neredeyse 2 kat artmış olmasına rağmen opel servisin 9. ay fiyatlarına göre her bir tanesi 67 TL daha ucuz.
          %21 İndirimli fiyatına baktım şimdi halen 4 tanesi 395 TL ye satıyorlar.
          58 TL ye satan yerden bir ara 4 tane daha mı sipariş versem diye düşünüyorum nede olsa ilerde lazım olacak

Subaru XV 1.6i Xtreme Benzin.

Yorum

Ben de 15bin km önce bujileri değiştim. Birkaç ay önce nette indirimden 4 adet buji aldım saklıyorum. Yani aslında bir sonraki buji değişimi için bujiler hazır ancak 2 sonrası için de bu bujleri indirimli olduğu için alıp almama konusunda kararsızım..
            @Murat
            2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post
              Ben de 15bin km önce bujileri değiştim. Birkaç ay önce nette indirimden 4 adet buji aldım saklıyorum. Yani aslında bir sonraki buji değişimi için bujiler hazır ancak 2 sonrası için de bu bujleri indirimli olduğu için alıp almama konusunda kararsızım..
              Ben ilk aldığım zaman keşke stok yapsaydım diyorum. 118 liraya gelmişti bana.

Yorum

Ben ilk aldığım zaman keşke stok yapsaydım diyorum. 118 liraya gelmişti bana.
                Yani 2.takımı da yedekleyin diyorsunuz fiyat uygunken
                @Murat

Yorum

Yani 2.takımı da yedekleyin diyorsunuz fiyat uygunken
                  Bence mantıklı.

Yorum

Satın almak istedim ancak alış verişi tamamla dediğimde hiçbir şey yapmıyor bekliyor. Sitede sorun mu var acaba??
                    @Murat

Yorum

Telefonla aradım. Üye olmadan sipariş verince bu sorunu yaşamazsınız dediler. Ben de üye olmadan sipariş verdim ve oldu. 4 adet buji 235 tl 2.yedek bujiler
                      @Murat

Yorum

Telefonla aradım. Üye olmadan sipariş verince bu sorunu yaşamazsınız dediler. Ben de üye olmadan sipariş verdim ve oldu. 4 adet buji 235 tl 2.yedek bujiler
                        Aracınız makyajlı kasa 1.6T mu? bujilere baktım birkaç kod var. benim aracım makyajlı kasa 1.6T

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Aracınız makyajlı kasa 1.6T mu? bujilere baktım birkaç kod var. benim aracım makyajlı kasa 1.6T
                          Evet makyajlı kasa 1.6t. Ürün ilanında 1.6 xht diye geçiyor. Bizim araç da öyle. Yanlışlık mı yaptık? Birkaç kod var derken?
                          @Murat

Yorum

2013 ve 2014 16xht iken 2015 model de motor kodu 16sht, temel yapı aynı olabilir fakat iyileştirilmiş ve değişmiş parça olabilir bilginize şasi numarası önemli! parça alımlarında dikkatli olun
                            1.6 SIDI

Yorum

Gelen bujiler orjinal gm. Araca birebir uyumlu. Sorun yok.
                              @Murat

Yorum

Arkadaşlar GM Buji Japon malı (tahminim NGK marka) ve 231 lira, Bosch buji ise 259 lira. Hangisini almalı? Bosch daha iyiyse arada 30 lira fark var, Bosch alınabilir. NGK vs Bosch; hangisi alınır?

Yorum

İşleniyor...
                                X