Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Şanzıman yağı ne olmalı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Şanzıman yağı ne olmalı

Arkadaşlar herkese selamlar insignia 1.4t aracıma baskı balata yaptırıyorum nasipse parçaları aldım gm marka debriyaj rulmanı(360tl) ve luk marka baskı balata(350 tl) ancak şanzıman yağı olarak ne almalıyım sae e80 mi yoksa atf denilen yagmi castrolun 3litre sae 80 yagi nasıldır son olarak kaç litre yağ alıyor gm mi kullanmalıyım mobil,motul v.s hakkinda bilhim yok tavsiyeleriniz nelerdir

Toplam 400 tl iscilik vericem fiyat normalmidir.

Merhaba,

Aracınızın sanzıman modeline gore ureticinin beirledigi yağlar kullanılır. Şanzıman kodunu yazabilirmisiniz

Yorum

Bu gün şanzmanı indirip baskı balata ve rulmani değistirdik yağı değistirmedim icindeki yag ile devam edicem.

İlkkez baski balata deistirdim de tecrubesizim ama debriyaj cok yumusadı bu normal mi birde azıcık ayagimi ceksem bile arac hareket ediyor acemi gibi bugun 4-5 kere stop ettirdim ust zamanla kavrama dahada yukaridan olucak dedi bu dogru mu birde aracı tanıyamadım performansı cok iyilesti 2.viteste bayilarak ciktigim yeri 3te cikiyorum aktarması ve gaz tepkileri çok netlesti

Yorum

İşleniyor...
      X