Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bakim kampanyasi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• bakim kampanyasi

tesadüfen gördüm arkadaşlar, 600 liraya bakım kampanyası yapmışlar. yakıt filtresi yok sanıyorum kampanyada. 3 yaş üstü opellere yapıyolar, benim araca olmuyo ama belki bi arkadaşımızın işine yarar.

https://www.opel.com.tr/opel-sahiple...93_429534839_0

OPC Line Sport

Nerdeyse özel servis fiyatına inmişler.
    @Murat
    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Bi yerde yazmışlardı.Yakıt filtresine artı 200tl demişler.

Yorum

Bence bu fiyata özel servis te daha kaliteli yağ alarak bakımı yaptırabilirsiniz. Sonuçta yetkili serviste GM yağ kullancaklar.

Yorum

Gm iyi bir yağ değil ki. Orta kalitede bir yağ.
          Yeni bültenle birlikte yetkili servislerde yeni astra larda (1.4 150 ps) fabrikasyon olan piston kırma adı altında yaşanan sorunların çözümü için 5w 30 dexos 1 gen 2 yağ kullanılmaya başlandı. Bu anlamda motul ve liqui moly gibi kaliteli markaları öneriyorum.
          @Murat

Yorum

Bende zaten GM yağın iyi olmadığını , aynı paraya özel serviste mobil vb. kullanarak bakım yapmanın daha mantıklı olduğunu izah etmek istedim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: seloselo View Post
              Bende zaten GM yağın iyi olmadığını , aynı paraya özel serviste mobil vb. kullanarak bakım yapmanın daha mantıklı olduğunu izah etmek istedim.
              Ben de sizin yazdığınıza destek anlamında ayrıntı vermek istedim. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın.
              @Murat

Yorum

İşleniyor...
              X