Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2016 insignia güneşlik için makyaj aynasi kapaği nasil bulurum?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2016 insignia güneşlik için makyaj aynasi kapaği nasil bulurum?

Yeni aldığım aracımın eski sahibi bir şekilde sökmüş fakat anladığım kadarıyla geri takamamış. Sonrasında da kapağı kaybetmiş. Opel'den fiyat sordurdum fakat yüksek bir fiyat söylediler. Daha uygun bir fiyata bulabileceğim yada destek verebilecek kişiler var mıdır? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Malum aracımı çok beğenerek aldım, herhangi bir yerinde eksiklik olsun istemiyorum. rolleyes

hocam yan sanayi olacagini pek dusunmuyorum, cikmacilara bakabilirsiniz. yalniz takmasi da cok kolay degildir diye dusunuyorum. servis iscilik dahil ne fiyat soyledi merak ettim
    OPC Line Sport

Yorum

Makyaj aynası kapağı ayrı satılmıyor tüm güneşliğin değişmesi lazım. 4-5 ay önce benim aracımda da bu parça kırıldı ne yazık ki çıkmacılarda bulamadım. Aydın-Surtaş servisinde 400 TL'ye güneşliği değiştirdim.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
      2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Benim de 2012 aracımda yolcu tarafı güneşlik kapağı var ama ayakları kırık olduğu için her defasında açtığınız zaman yere düşüyor. Ben de çıkmacılarda araştırdım ama bulamadım. Araştırıyorum...

Yorum

Komple degisicek ne yazikki
          Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Komple değiştirmek en basit yöntem ama biraz araştırma ile bulunabilir diye düşünüyorum. Çıkmacı esnaflardan bulabilsek ya da pres uygulanacak pert kayıtlı araçlardan çıkarabilirsek ne ala ihihi

Yorum

Plastik kaynakçılar tamir ediyor o parçayı. Benim önceki insigniamda önce sağ taraftaki kırıldı. Plastik kaynakçıya gittim. Adamı işini yaparken izledim. Daha sonradan şoför tarafındaki de kırıldı. Onu da kendim onardım. İki ucuna uzun iğne takarak çözmüştüm durumu.
              @Murat
              2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Benim elimde hem sağ hem sol var.Aracım 2009 model insignia.Aynalarının kapakların da var.Sadece tırnakları kırık.Fakat ben iğne ile tutturmuştum.Açılıp kapanıyor ve düşmüyor.İlgilenen olursa satarım.05324855800 dan ulaşabilirsiniz.Bartında öğretmen olarak çalışıyorum

Yorum

İşleniyor...
                X