Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Vailant sorunu yardımcı olabilirmisiniz

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Vailant sorunu yardımcı olabilirmisiniz

Arkadaşlar bende 2015 1.6 cdti otomatik insignia var aracımı start düğmesine bastığımda çalışırken sanki mars takılı kalmış gibi normalden daha fazla bir ses çıkıyor ustaya götürdüğümde sıra vardı çok ilgilenemedi ama sesi duyunca aracın volant i bozulmuş dedi hemen degistirmeme gerek var mı dedim motora zararı yok volant tamamen bitene kadar bekleyebilirsin dedi her calistirmamda yapmiyo bu sesi ama 3 çalıştırmadan 1inde bu farklı ses çıkıyor başına gelen bilgisi olan var mı konu hakkında

http://www.insigniateam.com/forum/ge...madaki-problem bu konuda video var, ayni ses mi?

bir de uyeler ilk tanisma bolumune bir konu aciyo
    OPC Line Sport

Yorum

Evet benim problem de aynısı siz bu sorunu giderdiniz mı servise görürsünüz mu acaba bilgilendirirmisiniz

Yorum

servis herhangi bir problem yok demisti. ilk baslarda olsa da yaklasik 6 7 aydir hic yapmadi. kendi kendine duzeldi. aracta herhangi bi degisiklik yapilmadi, sadece 15 bin bakimina girdi. birde baslarda shell opet tp den yakit aliyodum, karisiyodu yani, simdi sadece opetten aliyorum. volant olaylarina falan hic girmeyin derim. muhtemelen duzelecektir.
        OPC Line Sport

Yorum

selam arkadaşlar 2015 1.6 cdti otm.arac satın aldım çalıştırmalarda marş takılı gibi bir kaç saniye ses yapıyor marş dedim marş motorunu söktürüp temizletip bakım yaptırdım fakat kesilmedi servis de usta nın dediği kronik zincirdeki yağ süzülüp indiğinde yapıyor ve opel çözüm bulamadı dedi

Yorum

İşleniyor...
          X