Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankarada güvendiğiniz gerçekten işinin ehli özel ve yetkili servisleri paylaşabilirmisiniz

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ankarada güvendiğiniz gerçekten işinin ehli özel ve yetkili servisleri paylaşabilirmisiniz

Herkese merhaba kafama takılan bi kaç bişey var, sağ ön taraftan bi ses geliyodu ona baktırmak istedim şaşmazda başarı opel var diye yazan arkadaslar olmus yorumlarda baktım gittim memnun kalmadım. Bi kaç yere de gittim . Çıldırmak üzereyim abiler
    2010 Model 1.6 T NB insignia Beyaz +flexride + +Elektrikli hafızalı ısıtmalı soğutmalı Deri recora koltuklar + Dvd 800 + makam perdeleri + çift çıkış eksoz + arka koltuk 220 volt priz + vb.

Opelin ustasını bulmak mı zor yoksa !! :
    2010 Model 1.6 T NB insignia Beyaz +flexride + +Elektrikli hafızalı ısıtmalı soğutmalı Deri recora koltuklar + Dvd 800 + makam perdeleri + çift çıkış eksoz + arka koltuk 220 volt priz + vb.

Yorum

Bide şöyle bisey hissettim opel özel servisleri için söylüyorum insignia gidince fiyat tarifesimi değişiyor nedir !! Ooo deyip ustalarini birbirine sürtüyorlar gibi

Yorum

Merhaba, Aracınızda ne gibi bir problem var? Ortalama problemi ve çözümü kestirip servise gitmek daha mantıklı. Ozel servisler kimine gore iyi kimine gore kotu olabiliyor. Yada servis calisaninin o anki psikolojisine gore degisiyor. Ama gordugum genel birsey hicbir teknik olmadan araca saldirdiklarını ve soforu daha dun arac sahibi olmus gibi salak yerine koyduklarını gorunce insanin kafa atası geliyor ))

Yorum

Sağ ön tarafın z rotu bozulmuş hocam onu değiştirince sorun kalmadı ama onu bile değiştirirken abi neler neler yaa !! BMW bindim wolksvagen bindim peugeot bindim 2 opelim oldu bindim biniyorum opelden anlayan usta bulamadım şuan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Özhan Işık View Post
            Herkese merhaba kafama takılan bi kaç bişey var, sağ ön taraftan bi ses geliyodu ona baktırmak istedim şaşmazda başarı opel var diye yazan arkadaslar olmus yorumlarda baktım gittim memnun kalmadım. Bi kaç yere de gittim . Çıldırmak üzereyim abiler
            Opel garage şaşmazda. Ben oraya gidiyorum ağır ve normal bakım için memnunum.
            İnsignia 1.6t 180hp cosmo

Yorum

Arkadaşlar bu başlığı usta konusunda ben açmıştım. Serçal opel CEVAT özer usta bu işin erbabı . Tavsiye ederim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Özhan Işık View Post
                Arkadaşlar bu başlığı usta konusunda ben açmıştım. Serçal opel CEVAT özer usta bu işin erbabı . Tavsiye ederim.
                1 ay önce konu açıp şimdi "işin erbabı" demek bence hatalı bir yaklaşım. Bir ustanın/servisin iyi olup olmadığı 1-2 tecrübeyle anlaşılacak bir konu değil, çok uzun süre tecrübe etmek gerekiyor. Bazı problemleri tesadüfen -daha önce denk geldiği için- kolaylıkla çözebilen bir usta, başka bir problemde tıkanıp kalabiliyor. Bu yüzden uzun uzun tecrübe etmiş kişilerin tavsiyelerine uymak ya da benim gibi ustalığına değil ama dürüstlüğüne göre seçim yapıp, belirlediğiniz bir yere gitmek gerekiyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

1 ay önce konu açıp şimdi "işin erbabı" demek bence hatalı bir yaklaşım. Bir ustanın/servisin iyi olup olmadığı 1-2 tecrübeyle anlaşılacak bir konu değil, çok uzun süre tecrübe etmek gerekiyor. Bazı problemleri tesadüfen -daha önce denk geldiği için- kolaylıkla çözebilen bir usta, başka bir problemde tıkanıp kalabiliyor. Bu yüzden uzun uzun tecrübe etmiş kişilerin tavsiyelerine uymak ya da benim gibi ustalığına değil ama dürüstlüğüne göre seçim yapıp, belirlediğiniz bir yere gitmek gerekiyor.
                  On numara bi cevap olmuş .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

- Hocam Ankara da bunu söyleyen bir ben değilim ki zaten bende baska insigna kullanan arkadaşlardan duyarak gittim.Bir sürü opeli ve insigniayı kullanan insan var. Sanırım, küçük derme çatma yağ kir içinde bir dükkan canlandı gözünüzün önünde.Evet ben Cevat beyle 1 kere görüştüm ama Kişiliği Duruşu Şahsı Konuşması İnsanlığı yani görmeden bilmeden tepki ile yaklaşmamak lazım .İşiniz düşer gidip görmek isterseniz o dükkanın içindeki temposuna bilgi birikimine zaten hayran kalırsın .O yüzden Kimsenin Hakkında Peşin Yükümlü olmamak lazım.Bu konu başlığını da ben açtım ( herkese usta sordum ),ben kendime göre iyi olduğunu düşündüğüm bir ustayı size tavsiye etmek istedim. O yüzden, Bu Anlamsız tepkinizi şuan gereksiz buluyorum!

Yorum

Hocam ben size bir tepki vermedim ki; gereksiz alınganlık yapmışsınız. Servis hakkında da bir hüküm vermedim; hatta tavsiyenize değer vererek, bahsettiğiniz servis adını aklımın bir köşesine de kaydettim.

Sadece 1-2 tecrübe ile bir servis hakkında böyle net bir karar vermenin doğru olmadığını, iyi diye düşündüğünüz bir servisin ileride sizi üzebileceğini, bu kararın uzun vadede alınabileceğini hatırlattım o kadar.

Alındıysanız kusura bakmayın.

Yorum

Cevat ustaya bende uğradım, şanzıman yağı aldım ve çıktım 3 kutu. Yağların üzerinde 08/2018 ibaresi vardı , son kullanma tarihi değil mi bu dedim kesinlikle hayır bunların son kullanma tarihi yok dedi onu biz bastırıyoruz dedi. İyi dedim çıktım sonra internetten baktım almanca son kullanma tarihi yazıyormuş 2-3 gün sonra gittim cevat "USTA" ya yarım saatten fazla ustanın dükkana gelmesini bekledim ve geldiğinde paranı iade ederiz ama kredi kartıyla aldığın için kdv yi düşeriz dedi ben tepki gösterdim sen beni yanlış yönlendirdin benim günahım ne diye uzadı muhabbet verdiği cevap şu: İlla bi günah keçisi aramamak lazım. Peşin alınca fiş vermez vergiden kaçırır, ama kendi hatası olmasına rağmen ısrarla sormama rağmen 18 tl için saçma sapan cevaplar verme gereği duyan, sıradan bir uyanık esnaf işte.

Google yorumları da kötüydü demek ki bi durum var diye aracımı hiç teslim etmemiştim oraya, iyiki de bulaşmamışım.

Sonuç olarak gittiğimde dükkan kalabalıktı iyi iş yapıyordu ama hem ustanın güvensizliği, hemde araçlara direk ustalar yerine çırakların müdahele etmesi yüzünden asla tavsiye etmem.
                        İnsignia 1.6t 180hp cosmo

Yorum

İşleniyor...
                        X