Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara'da Özel Servis Önerisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ankara'da Özel Servis Önerisi

Herkese Merhaba,

Ankara'da Opel için tavsiye etmiş olduğunuz özel servis önerisi verebilir misiniz?

Ben Başarı Opel'e gidiyorum. Teknik becerileri konusunda bir yorum yapamayacağım (çok fazla beceri gerektiren bir işim düşmediği için) ama iş ahlaklarını çok beğeniyorum. Başımdan bir kaç olumlu olay geçti :
    * Başka bir özel servisin 350 TL dediği işe 150 TL aldılar. Orijinal GM yedek parça kullanıldı.
    * Kızdırma bujisi değiştirdiler, bir kaç gün sonra bozuldu. Gittim ve yenisini ücretsiz taktılar, "borcum var mı" diye ısrar ettiğimde de "olur mu öyle şey" modunda yaklaştılar.
    * Bir kaç kez de yapıp para kazanabilecekleri işler için beni "gerek yok" diyerek geri çevirdiler. İş ahlakı bozuk bir adam olsaydı istediğimi yapar, parasını alırdı.

Ayrıca sahibi Murat Bey de düzgün, beyefendi bir adam.

Yorum

Ben daha önceki araçlarım için Opel Garage Hakan Beyi tercih etmiştim. Kesinlikle halden dilden anlayan üniversite mezunu ve iyi niyetli bir arkadaş. Muhabbet tadında iş yapıyor. Çankırıdan Cem Bey derseniz tanıyacaktır. Ben çok memnun kalmıştım. Şimdilik bakım zamanı gelmedi bu araç için ama gelince yine onları tercih ederim diye tahmin ediyorum...
      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
        Ben Başarı Opel'e gidiyorum. Teknik becerileri konusunda bir yorum yapamayacağım (çok fazla beceri gerektiren bir işim düşmediği için) ama iş ahlaklarını çok beğeniyorum. Başımdan bir kaç olumlu olay geçti :
        * Başka bir özel servisin 350 TL dediği işe 150 TL aldılar. Orijinal GM yedek parça kullanıldı.
        * Kızdırma bujisi değiştirdiler, bir kaç gün sonra bozuldu. Gittim ve yenisini ücretsiz taktılar, "borcum var mı" diye ısrar ettiğimde de "olur mu öyle şey" modunda yaklaştılar.
        * Bir kaç kez de yapıp para kazanabilecekleri işler için beni "gerek yok" diyerek geri çevirdiler. İş ahlakı bozuk bir adam olsaydı istediğimi yapar, parasını alırdı.

Ayrıca sahibi Murat Bey de düzgün, beyefendi bir adam.
        Merhaba, öneri için teşekkürler. Orjinal parca kullanmaları cok önemli. Ben kendi yağımı da götürmek istiyorum. Ekimde bakimini yaptıracağım. Yetkili servise boşa para vermek istemiyorum zaten garanti de dolacak bu yıl. Yaptıkları şeylerde de farklılık yok zaten. Tekrardan sağolun.

Yorum

Rica ederim, "ARF'ten Ufuk'un selamı var" dersiniz gitmişken. Pek gerek yok ama yine de söyleyin.
          Parçaları kendiniz alıp gidebilirsiniz, ben de genelde yağımı alıp gidiyorum. Son bakıma bu haliyle 120 lira ödedim. (1.6 SIDI)

Yorum

Opel Garage ??? Kesinlikle tavsiye etmiyorum. İşlerini yarım yapıyorlar. Parçadan ayrı kazanmaya çalışıyorlar. Sadece dilleri tatlı. Tavsiyem arabanın başından ayrılmayın. Yedek parçayı siz alın. Faturasını isteyin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: OrhanOrhan View Post
              Opel Garage ??? Kesinlikle tavsiye etmiyorum. İşlerini yarım yapıyorlar. Parçadan ayrı kazanmaya çalışıyorlar. Sadece dilleri tatlı. Tavsiyem arabanın başından ayrılmayın. Yedek parçayı siz alın. Faturasını isteyin.
              Özellikle firma ismi vermemiştim ama siz yazınca ben de belirtmek istedim. İlk mesajımda Başarı'nın 150 dediği parçaya (EGR valf kapağıydı yanılmıyorsam) 350 diyen de Opel Garage'dı.

Yorum

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Anlatmaya kalksam bi sayfa yazarım. Sinirlenmemek, tekrar hatırlamamak için kısa keseceğim. 5000 Tl yakın para verdim. İş bitti arabayı al dediler. Tam teslim alaçam "Abi arabanda farklı bir ses var. Bu daha getir bakalım" dediler. Bıraktım " Abi turbo catlak. 1500-2000 masraf var dediler. Kalsın dedim. Ordan çıktım iki turbocuya kontrol ettirdim. Hiç bir sorun yok cevabı aldım. Daha sonra Onardım dedikleri suya yağ karışması sorunu yine cıktı. ????????????

Yorum

Sözün özü eski Opel Garage anlayışı, ahlakı kalmamış. Bu sikayeti sadece ben degil iş yerinde ki birkaç kişiden de duydum. Siz sordunuz ben söyledim. vesselam

Yorum

İşleniyor...
                  X