Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Fren Balatasını Değiştirdik

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Dort insigniamin ucunde bosch marka balata kullandim, tabi fren hidroligi ile birlikte degistirdim her seferinde ve cok memnun kaldim
    bosch balata gercekten iyi aklinizda bulunsun
    insignianin da zaten en onemli ozelligi frenleridir sinifinda zannetmiyorum 100-0 da insigniadan daha once duracak d segmentI arac
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
      Orijinal disk ve balata kullanmak istediğimi ustama söyleyince parçacıdan GM marka ürünlerin fiyatını aldı duyunca şaşırdım. Ön disk ve balata takımı yaklaşık 1700 liraya geliyordu. Muadil olarak uygun fiyatlı ve güvenilir Delphi disk ve Meile balata 550 lira deyince GM taktırmadım. İlk zamanlar fiyatına göre tutuş varken 5000 km gibi bir yol yaptıktan sonra orijinali aratmıyorlar. Sanırım alıştılar. Gene de iddialı konuşmuyorum çünkü 5. sezonunu kullandığım yazlık lastiklerim artık uyarı vermeye başladılar. Bu yazı bitirdikten sonra hem kışlıkları hem yazlıkları yenileyeceğim. O zaman da gene disk-balata hakkında görüşlerimi yazarım.
      Frenlerin gayet iyi yeni bir teste cikariz abi
      Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
        Haklısınız, sanayide her yerde bu iş yaptırılmaz. Balatayı güvenilir bir yerden almak lazım, piyasada TRW'nin bile sahtesi varmış. Bosch'un zaten sahtesi bol diye biliyorum. Ben de önceden TRW alırdım, son zamanlarda TRW'nin sahibi/ortağı Ferodo balata alıyorum çünkü Ankara'da büyük bir bayilerini buldum; bugüne kadar da hep memnun kaldım.

Ben normalde asla ucuz/muadil ürünü savunmam fakat 1000 liraya balata değişimi de bana kabul edilebilir gelmiyor.
        Aynen hocam ferodo marka balatanin methini duydum bmw ve mercedes grubunda hep bu iki markadan bahsediyorlar

F10 Msport

Yorum

2016 insignia aracım için ön balata 455 arka balata 350 tl fiyat aldım işçilik dahil. Orjinal.
          2016 Opel İnsignia 1.6 Cdti Sport A/T Black

Yorum

Ayni fiyati ben de aldim ATM opel den hocam.

Yorum

kaç binde değiştiniz ilk balatayı arkadaşlar? 30 bin bakımı mı?
              OPC Line Sport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mhmtzncrkrn View Post
                kaç binde değiştiniz ilk balatayı arkadaşlar? 30 bin bakımı mı?
                Otomatik aracımda orjinal balataları 55 binde önleri 75 bin gibi arkaları değiştirmiştim. Servis dahi otomatik araçta bu kilometreyi nasıl gördün diye şaşırmıştı.

Yorum

İşleniyor...
                X