Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.6 turbo(180) bakım önerisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 1.6 turbo(180) bakım önerisi

Selamın aleyküm, bakım zamanı yaklaşıyor bakım parçalarını internet üzerinden almayı düşünüyorum onlineyedekparca sitesi güvenilir ve orjinal midir?

En son bakımdaki harcamalarım bu şekilde olmuştu, fikir verecektir.
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.

Yorum

Türk milleri olarak Araçlarımızın bakımlarını yapmayı seviyoruz bu bazen bize nakit olarak ve keyif olarak artı değeri olabiliyor ama birşeyler yanlış gitmeye başladığında ise keşkeler başlıyor bence şu yapılmalı servislerin kampanya dönemlerini takip edip en uygun şartlarda en doğru serviste bakımı yapmaktır.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kursat42 View Post
        En son bakımdaki harcamalarım bu şekilde olmuştu, fikir verecektir.
        yetkili servis fiyatı ise çok iyi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
          Türk milleri olarak Araçlarımızın bakımlarını yapmayı seviyoruz bu bazen bize nakit olarak ve keyif olarak artı değeri olabiliyor ama birşeyler yanlış gitmeye başladığında ise keşkeler başlıyor bence şu yapılmalı servislerin kampanya dönemlerini takip edip en uygun şartlarda en doğru serviste bakımı yapmaktır.
          aynen abi haklısın ben sadece fikir almak istemiştim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BBAKAÇ View Post

yetkili servis fiyatı ise çok iyi
            Orjinal parçalar ama yetkili servis değil. Opel araçlar üzerine çalışan özel serviste yaptırdım.

Yorum

Özel serviste yaptıracaksanız TSE yetkili olanları ve GM logolu faturalı ürünleri tercih etmenizi öneririm daha sonra yasal sorun yaşamazsınız. Tabi bu haliyle o kadar da ucuz olmuyor.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
                Özel serviste yaptıracaksanız TSE yetkili olanları ve GM logolu faturalı ürünleri tercih etmenizi öneririm daha sonra yasal sorun yaşamazsınız. Tabi bu haliyle o kadar da ucuz olmuyor.
                Aklım garantili araca gitmiş Gene de işçiliğine güvendiğiniz bir servisi ve orijinal parçaları öneririm.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Şuan servislerde 4 lastik alana 4 filtre hediye kampanyası mevcut. Lastik ihtiyacınız varsa güzel bir kampanya. Özel serviste yaptırmak isterseniz de onlineyedekparca güvenilir bir adrestir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post
                    Şuan servislerde 4 lastik alana 4 filtre hediye kampanyası mevcut. Lastik ihtiyacınız varsa güzel bir kampanya. Özel serviste yaptırmak isterseniz de onlineyedekparca güvenilir bir adrestir.
                    Lastik ihtiyacım yok. bilgi için teşekkür ederim

Yorum

Beni de yetkili servisten arayarak bakım için 300 lira gibi bir fiyat teklif ettiler. Bir arayıp sorun derim.

Yorum

Ben her zaman yetkili servisten yanayım. Bazen canımı sıksalar da yinede aslanımı bakıcısına teslim ederim. Özel servislerde de işini iyi yapan ustalarımızda var ama yinede yetkili servisten vaz geçmeyin derim ben.
                        Ergün GÜRBÜZ

Yorum

İşleniyor...
                        X