Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2009 model 2.8 motor İnsignia .Marş sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2009 model 2.8 motor İnsignia .Marş sorunu

Merhaba arkadaslar.Benim araç 2009 model 2.8 motor İnsignia .Marş sorunu var.bazen ilk defadan çalışıyor bazen 2ci defadan. daha önce böyle sorun yaşayan varmı?

Her nesnenin olduğu gibi marş motorunun da teorik bir ömrü vardır.
    Arabanız sekiz yaşında, hiçbir şey olmasa kömürü bitmiş veya bitmek
    üzere olabilir, bir ustaya göstermek lazım.

Bu arada tanışma bölümüne bir başlık açıp kendinizi tanıtırsanız iyi olur,
    forumdaki bir adet de yerini bulmuş olur

Yorum

Turaj Israfilov Öncelikle hoşgeldiniz

Şaman TÜRKSOY beyin dediği gibi marş motorunun bakıma ihtiyacı var

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Turaj Israfilov View Post
        Merhaba arkadaslar.Benim araç 2009 model 2.8 motor İnsignia .Marş sorunu var.bazen ilk defadan çalışıyor bazen 2ci defadan. daha önce böyle sorun yaşayan varmı?
        LPG var mı
        1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
        2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
        3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
        4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
        5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
        6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Bilgileriniz icin tesekkur ederim.Sorun (Benzin)Yakit Pompasi cikti.Onun degismesi lazimmis.

Yorum

gecmiş olsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bilgileriniz icin tesekkur ederim.Sorun (Benzin)Yakit Pompasi cikti.Onun degismesi lazimmis.
              Öncelikle geçmiş olsun, benzin pompası değiştiğinde sorununuz düzelir veya düzelmez ise burdan paylaşın lütfen..
              @Murat
              2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Aracınızda LPG varsa benzin seviyeniz çeyrek deponun üstünde olmalıdır. Hatta yarım depoya yakın olursa daha iyi olur.

Sebebi de LPG'ye geçtiğinde motora gidip ısınan benzin depoya geri döndüğünde önce depodaki yakıtı ısıtıyor, eğer yakıt çeyrek deponun altında ise özellikle uzun yolda yakıt da ısındığı için pompa da aşırı ısınıyor. Bu şekilde zarar görüyor.
                1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
                2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
                3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
                4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
                5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
                6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Merhaba.Hayir bizim burda LPG kullanilmaz.Benzin .Pompayi degisemedim cunku burda parca sorunu var,bulumıyorum.Ozellikle 2,8 motorlar da y.parca sıkıntısı yaşıyorum.

Yorum

İşleniyor...
                  X