Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia 1ç6 turbo ön sağ aks sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insignia 1ç6 turbo ön sağ aks sorunu

iyigünler arkadaşlar...2010 model 72000 km insignia araç sahibiyim.aracımı yeni aldım ve yetkili servisinde 75000 km bakımı yaptırdım.servis incelemesinde ön sağ aks keçesinin patlak olduğu ve değişmesi gerektiğini söylediler.maliyet ise 1400 tl(iç aks kafası körüklü M32 A16 LET İnsignia) açıkçası fiyatı bana biraz fazla geldi.internette komple aks için arama yaptığımda orjinal gm için 2500-3000 tl gibi bir fiyat çıkıyor.yan sanayi başka marka aks fiyatları ise 250-300 tl arasında. acaba yan sanayi ürün kullanan varmı.bu konu ile ilgili sorun yaşamış arkadaşlar var ise tavsiyelerine ihtiyacım var.formu biraz inceledim ama bu konu ile ilgili bir yazı bulamadım...

542 763 37 24 arayin beni bi cozum buluruz o kadar maliyete gerek yok
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl View Post
      Helal olsun Kadir. Boş muhabbete gerek yok diyorsun. Ana fikir bu olsa gerek: Biliyorsan konuş bilmiyorsan sus da .... sansınlar.
      https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Aks keçesimi? Aks Şanzımana direkt girer ne keçesi.
        Körüktür o ?
        Körük ise cok uygundur. Aks servis ücreti 3000 liralardan bahsederler. 1400 dediğine göre aks kafalarından söz ediyorlar. Dışarıda körük dahil 300 civarı.
        CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
        SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

bir kere, aks ile aks kafasını ayırmak lazım. !!!
          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -

Yorum

iç aks körüğü sorunlu olan parça.kadir arkadaşımıza resimleri yolladım yardımcı oldu.ilginize teşekkür ederim

Yorum

Geçmiş olsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl View Post
                Hocam merhaba,
                2013 model, makyajlı kasa 1.6 SIDI otomatik araç için sol ön aks lazım. Hala yardımcı olabiliyor musunuz? NOT (Özel mesaj kotanız dolmuş)

Yorum

Merhaba benim Insignia hız100 den sonra kafa sallıyor diskler ve balataları amortisörleri,üst takozv alt salıncak burçlarını değiştirdikten sonra iç akslar değişmeli mi tamir oluyor mu

Yorum

İşleniyor...
                  X