Duyuru

Collapse
No announcement yet.

15.000 servis-bakım acil bilgi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 15.000 servis-bakım acil bilgi

Merhaba kolay gelsin,

Geçtiğimiz perşembe aracı İskenderun opel anıl servisine 15.000 bakıma götürdüm,standart bakım yapildi.
    Fren yaptiğim zaman ve yüksek hızda direksiyon titriyor,araç sağa sola kaçıyor diye şikayette bulundum,disklerin eğri olduğunu söylediler.
    Önce parça sipariş edilip garantiden değişeceği söylendi daha sonra yeni gelen bülten üzerine parçanın sökülüp,makineyle eğim oranının hesaplanacağı
    ve %8 eğrilik payından düşükse torna yapilacaği,yüksekse parçanın değişeceği söylendi. Tornanın da haliyle servis tarafından sanayi de yaptirilacaği söylendi.
    Açıkcası gıcıklandım ve danışma gereği duydum. Zira servis fazla ilgisiz ve geçiştirici konuştu.
    Ayrıca servis sonrası klima tam soğutmamaya başladı. Peteklerin ucunda su damlacıkları biriktirir oldu. Klimadan buhar atmaya başladı.

Bilgisi olan aydınlatabilir mi konular hakkında? Teşekkür ederim.

1.6 cdti insignia - mt - sport - flexi - 2016.
    2016 İnsignia + 1.6 CdtI + MT + OPC Line Sport + Flexi

Asfalt ağlatan mavisi.

Ynt: 15.000 servis-bakım acil bilgi

Disklerdeki problemi duzeltmek icin once torna islemi onerilebiliyor tekrarlarsa degisim oluyor surec normal gibi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Torna da, belirli bir noktaya kadar sakınca yok. Yapan yer sanayii olunca, işçiliği tartışılır. Önemli olan düzgün işçilikyapması. Beceremezlerse titremeniz geçmez.
      Torna sonrası mutlaka balata değişimi şart. 4 disk tornalanması lazım.
      CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
      SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        Disklerdeki problemi duzeltmek icin once torna islemi onerilebiliyor tekrarlarsa degisim oluyor surec normal gibi
        Eyvallah abi, verdim bakalim yapacaklar.
        Orjinal yazı sahibi: aSya
        Torna da, belirli bir noktaya kadar sakınca yok. Yapan yer sanayii olunca, işçiliği tartışılır. Önemli olan düzgün işçilikyapması. Beceremezlerse titremeniz geçmez.
        Torna sonrası mutlaka balata değişimi şart. 4 disk tornalanması lazım.
        Hımm bunları söyleyip üzerinde duracağım teşekkür ederim.
        2016 İnsignia + 1.6 CdtI + MT + OPC Line Sport + Flexi

Asfalt ağlatan mavisi.

Yorum

Ilk bakim (15000 km) bakim zamani geldi aracimi pendik OPEL ATM den almama ragmen MALTEPE OPEL DEĞER i tercih ettim bakim icin gerek kullandiklari yağ ,gerek ilgi ve alakalari gercekten tatmin edici mazlum bey e tskler.anadolu yakasi icin tavsiye ederim.

Yorum

İşleniyor...
          X