Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bursa da özel servis tavsiyesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Bursa da özel servis tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar ,

Bursa'da tavsiye edebileceğiniz özel servis var mı ? Rutin bakımlar + baskı balata volant değişimi gibi konular için tecrübeli ve tanıdığınız servisler varsa yardımcı olmanızı rica ederim.

Teşekkürler
    2013 Insignia 1.6T AT 170 HP COSMO Beyaz

Ynt: Bursa da özel servis tavsiyesi

Merhaba Arkadaşlar,
    ben de Bursa da özel servis tavsiyesi istiyorun sizlerden, hali hazırda bir servise gidiyorum fakat hep opel ci değil, hem de fiyatları biraz yüksek.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fatih1677
      Merhaba Arkadaşlar,
      ben de Bursa da özel servis tavsiyesi istiyorun sizlerden, hali hazırda bir servise gidiyorum fakat hep opel ci değil, hem de fiyatları biraz yüksek.
      Merhabalar

Küçük sanayide Poyraz oto var. Bi arkadaşım gitmişti memnun kalmış. Bende oraya gitmeyi düşünüyorum. Telefonunu google da aratarak bulabilirsiniz.
      2013 Insignia 1.6T AT 170 HP COSMO Beyaz

Yorum

Otosansit, Çeliktaş Opel araçlara bakıyor. Çoğu yerde çözülemeyen turbo sorunundan kurtuldum, ayrıca kendisi motor un profesörü. Tavsiye edilir rahatlıkla güven veren bir yer. Selamımi söylemeniz yeterli

Yorum

Adı Bilal Usta

Yorum

cesur oto kesinlikle küçük sanayide

Yorum

Küçük Sanayide Melkar var. İnsignia öncesi astra h vardı. Bütün bakımlarını melkarda yaptırdı. Arkadaşlarımda götürdü memnun kaldık. Tavsiye Ederim. Melkar dışında, Küçük Sanayide Poyraz oto ve Kerem Oto var. Bunlarda iyidir.

Yorum

İşleniyor...
              X