Duyuru

Collapse
No announcement yet.

60,000 KM Bakımı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 60,000 KM Bakımı

Sizin ki bakım değil yeniden doğuş olmuş

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Güzel bir bakım olmuş yapılanlara bakınca çok ta pahalı gelmedi.

Opel Insignia COSMO 34FG350 2.0 CDTI 160hp AS

Yorum

1000 tl ye triger degistirmezler...

Yorum

Bugün 60000 bakımını sordum.
          .
          Filtreler, yağ ve triger 1500 TL dediler.
          .
          Bundan sonra 100k üstü araç alırsam kiralamayi düşünüyorum.
          .
          Bakım kasko sigorta lastik derken astari yüzünden pahalıya geliyor.
          İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insignia_DK
            1000 tl ye triger degistirmezler...
            welcome

Yaş bilgisini doğru girermisiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: maxut
              Bugün 60000 bakımını sordum.
              .
              Filtreler, yağ ve triger 1500 TL dediler.
              .
              Bundan sonra 100k üstü araç alırsam kiralamayi düşünüyorum.
              .
              Bakım kasko sigorta lastik derken astari yüzünden pahalıya geliyor.
              Servis fiyatları tuzlu gelince dışarıdan sordum.
              .
              İki farklı yerde 1.6 SIDI motorda trigerde zincir olduğu 100.000 km yi rahat göreceği söylendi.
              İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

60.000 bakımı için aracı servise bıraktım.
                .
                Polen Hava yağ filtreleri. Yağ. 4 adet buji için işçilik dahil 640 TL verdim.
                .
                Ayrıca otomatik sanziman yağı ve fren hidrolik yağını değiştirdim. Cam suyu balata spreyi gibi kalemlerle 200 TL de ona ödedim.
                .
                Toplam maliyeti 840 TL.
                .
                Frenler de bi değişim hissetmedim ama sanzimanin geçişleri belirgin iyileşti. Biraz kullanıp 2. Kez değiştirmeyi düşünüyorum.

Yorum

meraba arkadaşlar.antalya ant oto yetkili servis 60.000 bakımı için 1250tl fiyat çıkardı(triger seti-yağ-filtreler hava polen-bujiler-hidrolik genel check up).sadece triger dedim 850 tl fiyat çıkardılar.Oper özel servis sadece triger için 400 tl fiyat çıkardı.garanti de veriyor.ne dersiniz.insigniamı alalı daha 5 gün oldu.
                  2011 1.6T 180HP Cosmo Beyaz DVD800 Bej Döşeme

Yorum

Özel servis ve orjinal parça ile devam edin.
                    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Yetkili servislerde 5 yaş üstü araçlar için 299 tl kampanya yapmışlar sanırım yağ yağ filtresi hava filtresi polen buji yok
                      İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
                      2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: roadrunners
                        Yetkili servislerde 5 yaş üstü araçlar için 299 tl kampanya yapmışlar sanırım yağ yağ filtresi hava filtresi polen buji yok
                        Aynen söylediğiniz gibi
                        Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

makyaklı kasa için 60.000 fiyatı, periyodik bakım + bujiler + V kayışı (triger değil) = 1000 tl

Fikrin kadar varsın!

Yorum

makyajlı 1.6t 170 bg araçlar trigeri zincir mi acaba.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bysmail
                              makyajlı 1.6t 170 bg araçlar trigeri zincir mi acaba.
                              Evet zincir

Yorum

60 bin bakımı için malzemeleri kendim almıştım.yağ ve filtreleri km dolmadan değiştirdiğim için bu bakımda sadece triger ve devirdaim kayışı değişti.açınca görülen lüzumdan dolayı termostat gövdesi ve devirdaimla turbo arasındaki o meşhur hortumda değişti.soğutma sıvısı tamamen değişti.tüm parçalar ve işçilik toplam 800 tl ye maloldu.Daha önce değiştirmediyseniz aracınızın km si ne olursa olsun devirdaimle turbo hattı arasındaki o ince hortumu ve termostat gövdesini muhakkak kontrol ettirin.malzeme bisküvi gibi gevremiş.Allah'tan başımıza iş açmadan değiştirildi.Seyir halinde suyu boşaltması durumunda olası bir hararet yaptırma problemi doğurabilir.
                                1.6 Turbo Sport Tourer Manuel Cosmo Beyaz Cam Tavan Brc Lpg

Yorum

İşleniyor...
                                X