Duyuru

Collapse
No announcement yet.

insignia alırken nelere dikkat edilmeli

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• insignia alırken nelere dikkat edilmeli

öncelikle herkese merhaba
    bir terslik olmaz ise yakın zamanda 2009-2012 arası 1.6 turbo cosmo insignia almayı düşünüyoruz.bu araç şuan için gördüğüm en iyi fiyat performans araçlarından.uzun süredir araştırıyorum ama bir de buraya sorayım dedim.alacağımız araç muhtemelen 150.000 km altında olacak.150.000 km bir insignia için yüksek bir kilometre mi,sonra insignia'ların kronik bir sorunu var mı,son olarak araca lpg taktıracağız aldıktan sonra.lpg konusunda nelere dikkat etmemiz gerekir,hangi kiti tercih etmeliyiz,bir de lpg'de şehir içi tüketim ne olur ? biraz uzun oldu ama cevap verirseniz çok mutlu olurum.forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür diliyorum.

http://www.insigniateam.com/forum/ge...lara-öneriler bu konuyu incelemenizi tavsiye ederim..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Konu açmadan önce biraz zahmet edip foruma göz gezdirseniz keşke, zira sorularınızın hepsinin cevapları mevcut.
      34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

colakbasri Öncelikle Hoşgeldiniz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

cümleten hoşbulduk forum kültürüm olmasığı için gereksiz başlık açtım sanırsam kusura bakmayın

Yorum

İşleniyor...
          X