Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Boğaz Kelebeği Temizliği Video Çektim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Boğaz Kelebeği Temizliği Video Çektim

Arkadaşlar merhabalar arkadaşımın tamirhanesinde benim aracın boğaz kelebeğini temizledik ve video 'ya aldık belki kendisi uygulamak isteyen arkadaşlarımıza yardımı dokunur düşüncesi ile video 'u ekliyorum görüşmek üzere

Şakir Hocam Kaliteli bir Video çekimi olmuş tebrikler
    Yapmak isteyen arkadaşlara klavuz olur Map ve Maf sensörlerinide temizledinizmi?

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
      Şakir Hocam Kaliteli bir Video çekimi olmuş tebrikler
      Yapmak isteyen arkadaşlara klavuz olur Map ve Maf sensörlerinide temizledinizmi?

Map ve Maf 'ları daha önce temizlemiştim.

Yorum

Süper araçta hissedilir bir rahatlama olması lazım bu işlemlerden sonra bunu hissettinizmi?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
          Süper araçta hissedilir bir rahatlama olması lazım bu işlemlerden sonra bunu hissettinizmi?

Benim araçta rolanti de düzensizlik vardı map/maf birde boğaz kelebeği temizliğinden sonra gayet iyi bir duruma geldi
          Son düzenleme: sakirdonmez; 28.03.2017, 15:49.

Yorum

Elinize sağlık
            .
            Bende map maf gaz kelebeği temizligini serviste yaptırmıştım. Rölantide daha pürüzsüz çalışıyor araç.
            İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

eline sağlık Şakir. Dizel araçlarda da map maf ve boğaz kelebeği var mı? Temizliği gerekiyor mu? Yaklaşık kaç km bir yapılmalı?

Yorum

Map ve map sensörünü temizlemeye pek yanaşmıyor servis. Bilgisayarda herhangi bir problem yok, temizliğede ihtiyaç yok dediler :S
                Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Elinize sağlık, tertemiz olmuş..
                  Temizleme sonrası adaptasyon gerekiyor mu?
                  Beyaz 1.6 T Cosmo Flexride DVD800 Infinity

Yorum

Orjinal yazı sahibi: balkes View Post
                    eline sağlık Şakir. Dizel araçlarda da map maf ve boğaz kelebeği var mı? Temizliği gerekiyor mu? Yaklaşık kaç km bir yapılmalı?
                    "Dizel araçlarda da map maf ve boğaz kelebeği var mı?" evet dizel araçlarda da vardır benim aracım 58bin km deydi temizliğini yaptım ama çok daha önce yapsam iyiydi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: akif hoca1 View Post
                      Elinize sağlık, tertemiz olmuş..
                      Temizleme sonrası adaptasyon gerekiyor mu?
                      Hayır adaptasyona gerek yok sadece bir kaç kez esp ışığı yandı ama kendi kendine söndü

Yorum

Orjinal yazı sahibi: arel2434 View Post
                        Map ve map sensörünü temizlemeye pek yanaşmıyor servis. Bilgisayarda herhangi bir problem yok, temizliğede ihtiyaç yok dediler :S
                        Maf ve Map sensörü hassa bir iş ve servislerde hata görmedikçe müdahale etmiyorlar

Yorum

Çok güzel olmuş Şakir bey maşallah.
                          OPEL İNSİGNİA 2.0 TURBO 220HP 4X4 COSMO+AFL FAR+FLEX RIDE+20İNÇ OPC JANT+SANROOF+REACARO KOLTUK(ISITMA-SOĞUTMA)+NAVİMEX ANDROİD MULTİMEDYA + ÖN ARKA KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ (ANDROİD)

Yorum

Bugün bende sordum Ankara opala gerek yok dediler kolay kolay kirlenmezmiş
                            İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
                            2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sakirdonmez View Post

Hayır adaptasyona gerek yok sadece bir kaç kez esp ışığı yandı ama kendi kendine söndü
                              Dün 62.000km deki m aracımın ben de temizledim. Kurum vardı. Temizlenmesi iyi oldu. Ancak ben de adaptasyon sıkıntısı oldu. "en kısa zamanda servise gidin" ve motor gücü azaltıldı" uyarısı aldım. Helen de geçmedi. Artık, Adaptasyon için servise gideceğim.
                              Beyaz 1.6 T Cosmo Flexride DVD800 Infinity

Yorum

İşleniyor...
                              X