Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Polo makas kazası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Polo makas kazası

Dün gece Bayrampaşa metrobüs durağı civarında yaşanan Polo kazası;
    https://www.facebook.com/mustafaozde...6/?pnref=story

Ve sonrası;
    https://www.youtube.com/watch?v=BhSYUvGDmqI

! No longer available
    InsigniaTEAM

Ynt: Polo makas kazası

Allah korumuş yalnız sürücü şoku atlatamamış konuşmasına ve yüzüne yansımış

Opel Insignia COSMO 34FG350 2.0 CDTI 160hp AS

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet şeker
      Allah korumuş yalnız sürücü şoku atlatamamış konuşmasına ve yüzüne yansımış
      Aynen abi, kaza şoku çok değişik birşey, daha önce bir kazada da ortadan ikiye bölünen bmw'de yanlış hatırlamıyorsam makyaj yapıp telefonla oynayan bir bayan vardı

buldum videoyu;
      https://www.youtube.com/watch?v=zBofiycprBQ

! No longer available
      InsigniaTEAM

Yorum

Neyseki bişey olmamış.. maddi hasar.... terzilik yapan arkadaşlara duyrulur..))

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Valla kimse kızmasın ama şu makas atarken kaza yapıp ölenlere zerre kadar üzülmüyorum ki ben herhangi bir hayvan öldüğü zaman bile etkisinden kolay kolay kurtulamayacak kadar duygusal bir insanım...

Yorum

Bu makas işi sağlıklı bişey değil zaten.
            2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

Ben de üzülmüyorum öylesine,karşıya zarar vermesin de kendisine ne olursa olsun.Yapmasın.
              2009 1.6 T 180 hp Edition Elegance,Sprintbooster,BMC kutuiçi spor filtre,KitMTM Keihin Enjektör,1.8 MB Genius Max regülatör...

Yorum

Allah ıslah etsin...

Yorum

Allah korumuş, makas işi kesinlikle uAk durulmalı, hiç suçsuz insanlar zarar görüyor, genç arkadaşlar kanınız kaynıyor anlıyoruz ama lütfen dikkat trafik ciddidir hataya gelmez

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                  Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Hiz felakettir, birilerine birsey ispat edecegim diye makas atilmaz

Aman dikkat.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Benim anlamadığım vidyoyu çeken araçta öldü herhalde diyip basıp geçiyor yanından
                      34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Linç edilme korkusu olabilir mi, sende makas atıyordun gel lan buraya deseler...
                        *İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto
                          Valla kimse kızmasın ama şu makas atarken kaza yapıp ölenlere zerre kadar üzülmüyorum ki ben herhangi bir hayvan öldüğü zaman bile etkisinden kolay kolay kurtulamayacak kadar duygusal bir insanım...
                          Sonuna kadar katılıyorum, vicdanım çok baskındır, kimsenin kılına bile zarar gelsin istemem ama makas atan ve abartılı sürat yaparak kendince eğlenen şerefsizlere ben de zerre kadar üzülmüyorum. Neden üzülelim ki zaten; bugün videosunu izlersiniz, yarın siz çoluk çocuk yolunuzda giderken böyle bir pisliğin çarpması sonucu sevdiklerinizi veya kendi canınızı kaybedebilirsiniz.

NOT : Facebook linkinde beyinsizin birisi makas atanı ölümüne savunmuş hatta başkalarına beddua bile etmiş. Gerçekten kuş kadar beyni olan mahluk bunu yapmaz, söyleyecek söz bulamıyorum.

Yorum

Çok ciddi ve caydırıcı cezaların olması gerek..Ülkemizin en büyük sorunlarından biri kimse yaptıklarına karşı bir bedel ödemiyor,maalesef herkesin yaptığı yanına kár kalıyor...

Yorum

İşleniyor...
                            X