Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BİNGOLDE 8 POLİSİMİZ SEHİT DUSTU!!!!!!!!!!!!!!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• BİNGOLDE 8 POLİSİMİZ SEHİT DUSTU!!!!!!!!!!!!!!!

bingolde kurulan mayinli tuzak sonucu 8 polisimiz sehit oldu!!!!! Ben birse diyemiyorum!!!! allahim sabir verden baska!!!!!!!!!! maad maad maad maad

Ynt: Bingolde 6 polisimiz sehit dustu!!!!!

Az önce gördüm haberi.Karlıovada olmuş.Polis servis aracı geçiş sırasında patlama olmuş.

Hakkari de de 4 şehidimiz var.

Hakkâri’de Çukurca yolu Oğul köyü yakınlarında arazi arama-tarama faaliyetleri sırasında daha önce yola döşenen mayının uzaktan kumanda ile patlatılması sonucu ilk belirlemelere göre 4 asker şehit oldu, 5 asker de yaralandı. Oğul köyüne 1 kilometre mesafede güvenlik güçlerinin yol ve arazi kontrolu yaptığı sırasında daha önce yola döşenmiş mayın uzaktan kumandayla patlatıldı. Patlama esnasında 4 askerin şehit olduğu, 5 askerin de yaralandığı öğrenildi. Olaydan sonra karayolu trafiğe kapatılırken, bölgede hava destekli operasyon başlatıldı. Yaralı askerler olay yerine gelen ambulanslarla Hâkkari Askeri Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralı askerlerden birinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

İki yıllık evliydi
    Patlamada şehit olan 26 yaşındaki Uzman Çavuş Hikmet Güler’in Manisa’nın Demirci İlçesine bağlı Yumuklar Köyü’ne ulaşan şehit haberi köyü yasa boğdu. İki yıllık evli olan Uzman Çavuş Hikmet Güler’in şehit olduğu haberini Demirci Kaymakamı Yalçın Sezgin, İlçe Jandarma Komutanı üsteğmen Bayram Tahanoğlu verdi. Şehit haberi üzerine baba Muammer Güler göz yaşlarını tutumazken eşi Dilek Güler ve Anne Nadiriye Güler aldıkları haber üzerine baygınlık geçirdi.
    [CENTER][CENTER]

Yorum

başmz saglsn
      F30 Sport+

Yorum

her gün haber sitelerine girdiğimde bu haberleri görmekten bıktım,yeter artık kör mü bu milletin gözü kör mü yukardakılerin gözü

Yorum

Birilei cikip da tarih marih safsatasinda bulunup biz soyle guçluyuz biz soyle bassaririz gibi edebiyatlar yapmasin artik!!!! Beyler bayanla tarih marih safsata imis , biz hicbir sey degilmisiz!!!!! biz hala geyik muhabbetine kimin eli kimin cebindeye devam edelim!!!! Bizi biz yapan degerler bitmis biz tarihinden hcbir zaman ders alamayacak ve saglam olmayan bir topluma donusmusuz!!! Normalde bu olaylar yasandiginda degerlerine kufur edilen ulkelerde bile yas ilan eidliyor!!! Biz ise muhabbete geyige devam , eglence had safahada, ahlak sifir, cicuk istismari hayvan istismari , tecavuz sayisiz hale geldi!!!! Cinnet geçirenler ,katliam yapanlar HEPSİ BİZDE!!!!! EY HAD. LUTFEN KENDİMİZE GELELİM BİRAZ DA OLSA İCİMİZ CİZ ETSİN!!!! BİRAZ BİZ BİZ OLALİM!!!!

Yorum

Ynt: Bingolde 8 polisimiz sehit dustu!!!!!

SEHİT SAYİMİZ 8 E CİKMİS!!!!!!! ALLAHİM GUC VER ! SABİR VER !!!!!!!

Yorum

Ynt: BİNGOLDE 8 POLİSİMİZ SEHİT DUSTU!!!!!!!!!!!!!!!

diyecek birşey bulamıyorum....

Yorum

"Kahramanlari kadar gafili ve haini cok olan bir milletiz" sozu ne kadarda dogru imis meger. Milletimizin basi sagolsun.
                2010 cosmo 180hp beyaz İnsigniAşk

Yorum

ne zaman inceldiği yerden kopacak onu bekliyorum...
                  F30 Sport+

Yorum

eskiden 8-10 olduğu zaman bi celallenirdik şimdi bu rakamlarada alıştı memleket...
                    allah çoluk çocuklarından çıkarsın iki yakaları bir araya vemesin dünynın bütün avılarını allah onlara destek verenlere ve onları kayıranları bu durumlara göz yumanlara versin inşallah...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                      eskiden 8-10 olduğu zaman bi celallenirdik şimdi bu rakamlarada alıştı memleket...
                      allah çoluk çocuklarından çıkarsın iki yakaları bir araya vemesin dünynın bütün avılarını allah onlara destek verenlere ve onları kayıranları bu durumlara göz yumanlara versin inşallah...
                      aynen bizde onu konuştuk bugun malesef aynı anda 25 şehit olunca bile kimsenin kılı kıpırdamadı, kimse kusura bakmasın ama ben bu millet için şehit olmak istemem....
                      F30 Sport+

Yorum

ben bu millet için kimsenin şehit olmasını istemem diyorum ya Allah bu günlerde onca eve ateş düşerken bu haberlere kafa çeviren aman ne olmuş çeken içinde acı hissetmeyen sonrada lafa gelince vatan millet sakarya yapanların evinde yaşatsın bu acıları...

Yorum

aminn
                          F30 Sport+

Yorum

Başbakan yardımcısı bülent arınç "terörle mucadelede son yıllardaki başarımız çok büyüktür" dedi. arınç " hiçbir endişeniz olmasın , askerde poliste yerine göre bütün güvenlik görevlilerimiz canla başla çalışıyorlar " diye devam etmiş
                            Şu an bu organizma ve yandaşları icin düşüncelerimi buraya yazmama terbiyem müsaade etmiyor

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Sehitlerimize Allahtan rahmet,yakınlarına başsağlığı dilerim.
                              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

İşleniyor...
                              X