Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SEHİTLERİMİZE SAYGI VE ONLARI ANMA

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• SEHİTLERİMİZE SAYGI VE ONLARI ANMA

Arkadaşlar;

Şehitlerimizle ilgili duygu ve düşüncelerimizi artık bu başlık altında devam edeceğiz

Şehitlerimizin Yattıkları yer Cennet Mekanı olsun Allah Rahmet eylesin.

Ailelerine ve Milletimizin başı sağ olsun.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Ynt: SEHİTLERİMİZE SAYGI VE ONLARI ANMA

Amin

Yorum

Arkadaslar bundan sonra sehilerimizle ilgiliduygu birikimlerinizi burdan paylasalim....Bu konu ile siyasi ve dini konu catismasindan vazgececegiz...Bizim derdimiz ulkemiz ve onun yolunda ölen veya gazi olan evlatlarimiz..Allah hepsine gani gani rahme eylesin, geride kalanlara da bassagligi ve sabirlar versin!!!!!!!

Yorum

Konu başlığı alalade olmuş ve gerekli özveri gösterilerek açılmış bir konu olmamış bu
        bu konuyu baya bir önceden açtım ikincisine gerek varmıydı bilmem sağlık olsun...

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=9033.0

Yorum

Emrecim haklsin biraz acele ile oldu ancak bundan sonraki safhada bu kisimda insallah olmaz ama kotu gunlerimizi paylasip dertlerimizi paylasip kucultmeye calisacagiz.... Basligi senin basliginla degistirebiliriz....

Yorum

Ayrica ordaki guzel paylasimlarini buraya tasiyabiliriz veya sen tekrar paylasirsan cok sevinirim.Sevgiler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
              Konu başlığı alalade olmuş ve gerekli özveri gösterilerek açılmış bir konu olmamış bu
              bu konuyu baya bir önceden açtım ikincisine gerek varmıydı bilmem sağlık olsun...

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=9033.0
              +1

Yorum

Konu basligini degistirdim dostlar !!!! burdan devam edelim!!!!

Yorum

HAKKÂRİ DE GÖREV YAPAN BİR UZMAN ÇAVUŞ TARAFINDAN GÖNDERİLEN MESAJI SİZLERLE PAYLAŞIYORUM

25 Ağustos 2012
                  Bu yazdığımı okuyan herkesin bunu paylaşmasını istiyorum bizler Hakkâri Şemdinli’de görev yapan uzman çavuşlar olarak tüm arkadaşlarım adına yazıyorum.

Temmuz’un 23’ünden itibaren çatışma devam ediyor ve ana kuzuları can veriyor.

O…çocukları köyün içinden bizlere ateş açıyor ama bizim yetkimiz yok yerleşim yeri olduğu için karşılık veremiyoruz versem de suçlu oluyorum benim ülkemin yasaları beni haksız buluyor.

Buradan sesleniyorum paylaşın ve yayınlayın bu acı gerçekleri, yeter artık yeter, 2 kardeşimizi daha verdik toprağa neden ne için?

Vatansa vatan ama kendi vatanımın yasaları beni suçlu buluyor.

VE TELEVİZYONLARDA GEÇEN HABERLERDE 1.000

O BİN ASKERLE OPERASYONUN DEVAM ETTİĞİNİ SÖYLÜYORLAR AMA ALAKASI YOK, ŞUAN 350 KİŞİYLE MÜDAHALE EDİYORUZ.

3 TANE ÇAPULCUYA PAPUÇ BIRAKACAK HALİMİZ YOK.

SIKINTI KÖYÜN İÇİNDEN ATTIKLARI İÇİN, BİZİM KÖYE ATMA YETKİMİZ YOK.

ŞU DA BİLİNSİN Kİ ADI GEÇEN YİĞİTLER KÖYÜNÜN HEPSİ TERÖRİSTTİRRR...
                  Ekleyen: Balıkesir Topluluğu
                  2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                  [center]

Yorum

sene 1994 yer çankırı mubarek kurban bayramı birinci günü. ankarada oturuyoruz bayram için memleketimize gelmiştik, bütün akramalarımızla bir aradayız bir yandan kurban telaşı bir yandanda haylazlık. ailece kurbanımızı kesmek için hazırlık yapmaya başlamıştık. birden teyzemgilin kapısının önünde askeri araç ve o acı haber. teyzemin oğlu ABDÜLKADİR ABİM şehit olmuş küçüğüm ondört yaşındayım ama o anı dün gibi hatırlıyorum rahmetli eniştemin ağzından VATAN SAĞOLSUN sözü. koskoca dağ gibi adamı ağladığını görmek nediyeyim bunları yazarken bile o günlere döndüm allahım kimseye yaşatmasın.
                    sonuç, abim gitti birdaha geri gelmeyecek evin tek oğluydu , mubarek gün o acı haberi bize yaşattılarya işallah iki yakaları bir araya gelmez söyleyecek çok şey var ama söylemiyorum .............................

2015 leon fr

Yorum

Sufyan hocam anlatmak istedigimiz seyleri ozetleyen bu mesaj icin tesekkurler clapclap clapclap

Yorum

İhsan hocam Başınız sağ olsun Allah Rahmet eylesin

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bu olay taaaaaaaa Turgut Özal zamanından beri süre geliyor....İnsan hakları zımbırtısı :P
                          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                          [center]

Yorum

İhsan kardeşim, acın hepimizin acısıdır,Allah rahmet eylesin ve bizleri de o mertebeye kavuştursun.
                            Tuz da acıdır ama yemeğe katılınca yemeği tatlandırıyor.Yaşadığımız bu acılar vatanımızı daha tatlı ve daha huzurlu ortamlara taşıyacaktır İnşaAllah.

Yorum

İhsan kardeşim başınız sağolsun...Allah bir daha böyle birşey göstermesin....Geride kalanlar da büyük sabırlar diliyorum...Mekanı cennet olsun ,toprağı bol olsun Abimizin....

Yorum

İşleniyor...
                              X