Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN AĞLIYORUZ

Collapse
This topic is closed.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ŞEHİTLERİMİZ İÇİN AĞLIYORUZ

Biliyorsunuz ülkemiz çok zor zamanlardan geçiyor. Hain terör örgütü ve onların uzantıları, iplerini ellerinde tutanlar pis ellerini güvenlik güçlerimizin, sivil vatandaşlarımızın canına kastetmek için uzatmışlar, ülkemizi ateş çemberine çevirmeyi amaç edinmişlerdir. Bu nedenle kendi adıma gülmek, eğlenmek bana haram olmuştur. Ben hayatımda ki eğlence tanımlı etkinliklerimi bu süreç içerisinde en aza indirmek niyetiyle bu konuyu açmak ihtiyacı hissettim. Ülkemiz yeniden huzurlu günlerine dönene dek hayatımda ki eğlenceli etkinlikleri kısıtlıyorum. Bu kendimi hayata kapatıyorum demek değildir! elbetteki sosyal etkinliklerim, yaşamsal planlarım ve çevre ile ilişkikerim devam edecek ancak bunların içerisinde eğlence unsuru olmayacaktır. Kahkaha atmak bana zul gelecek ancak gülümsemekle yetineceğim. Şimdiden destek verenlere teşekkür ediyor ve saygıyla selamlıyorum.
    Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo AT + Kış Paketi
    Who needs an SUV when I've got the Insignia sedan

Ynt: ŞEHİTLERİMİZ İÇİN AĞLIYORUZ

Yaşanan onca şeye rağmen hiç bir ajansta ilk sırada haber olmayıp sürekli arka planda konuşulan bir konu "Türkiye ve İslam Birliği Hareketi"
    Bütün bunların sebebi; millete faydalı olacağı kesinleşen diriliş hareketinin engellenme uğraşıdır.
    RABBim İNANANLARI EMİN ve MUZAFFER EYLESİN

(2009) 1.6 Turbo Cosmo Spor Tourer >>> (2012) 1.4 Turbo Edition Elegance Yeni Stil Sunroof >>> (2015) 1.4 Turbo Edition Elegance Sunroof Orginal LPG power

Yorum

Zaman birlik ve baraberlik zamanidir Allahim dusmana firsat vermesin.
      Sehidlerimizin ruhlari sad olsun.

Bu karanlik guc odaklarinida Allahim kahretsin.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        Zaman birlik ve baraberlik zamanidir Allahim dusmana firsat vermesin.
        Sehidlerimizin ruhlari sad olsun.

Bu karanlik guc odaklarinida Allahim kahretsin.
        Artık söylemleri değiştirmeliyiz. Biz alışkanlıklarımızı değiştirmediğimizde düşmanlarımızın güçlendiğini görmemiz lazım. Düşmanlarımızın sayısı da sürekli artıyor. Sıradan bir yaralama vb olayda faillere ulaşmak için, azmettiricilere ulaşmak için savcılar, hakimler, avukatlar hukuk sistemini çalıştırıyorlar sa, şehit ve gaziler içinde aynı sistem daha hassas olarak çalıştırılmalıdır. Şehit ve gaziler neden gariban ailelerden çıkıyor sorusuna cevap verebilen yürekli idarecilerimiz varsa, şehit ve gazilerimizin bu mertebeye ulaşmalarında güvenlik zafiyeti açıkları da objektif masaya yatırılmalıdır. Ben görevimi yapamadım deyip istifa eden yöneticileri görmek istiyoruz.
        https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

İnternette işidin askerlerimizi diri diri yaktığı videolar konuşuluyor keşke video gerçek olmasa diyorum şehitlerimizin ruhu şad olsun Allah rahmet eylesin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mamlamoz
            İnternette işidin askerlerimizi diri diri yaktığı videolar konuşuluyor keşke video gerçek olmasa diyorum şehitlerimizin ruhu şad olsun Allah rahmet eylesin
            Bu şerefsizleri ve destek veren tüm yandaşlarını sevindirmemek için, bahsi geçen görüntüler ne konuşulmalı ne de paylaşılmalı, ancak bu acıyı herkes içinde yaşaması gerekiyor.
            2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Maalesef doğru...Videoyu gördüm ama izlemedim...Kaçarken sakallarını kestikleri görüntülerde var...Artık nereye gidiyorlarsa....

Yorum

Medya 3 maymunu oynuyor internet yasakları yine geldi millet kafasını kuma gömüyor devlet büyüklerinde bir açıklama bekliyoruz şayet bu yapılanlar tskyı ve ülkemizi küçük düşürüyor net bir kınama ve misli ile karşılık bekliyoruz.

Yorum

Medya 3 maymunu oynuyor internet yasakları yine geldi millet kafasını kuma gömüyor devlet büyüklerinde bir açıklama bekliyoruz şayet bu yapılanlar tskyı ve ülkemizi küçük düşürüyor net bir kınama ve misli ile karşılık bekliyoruz.
                  Sence o haberlerin ve görüntülerin internet sitelerinde ve medyada boy boy gösterilmesi doğru mu?
                  TSK ve Devlet büyüklerimizin "biz bunu kınıyoruz" demesi çok basit bir açıklama olur.
                  Zaten operasyon devam ediyor, o alçaklar fazlasıyla karşılığını görüyor.
                  Bu durumda millet olarak sağduyulu olmalıyız.
                  Dediğim gibi bu tür görüntü ve paylaşımlardan uzak durmalıyız zira sadece o görüntülere bakarak ve sanal alemde yayarak sadece o hainleri sevindiririz.

Yorum

Tabiki o şehit olan askerimizinde ailesi var bu görüntüyü izlenmesini ve yayılmasını doğal olarak istemez ve haklıda.
                    Kuru kuru kınamada zaten bu milletin yüre ğini soğutmaz ama bir hiç uğruna yitiren canlara acıyorum bu suriye meselesine çomak baştan sokulmayacaktı yada en başından işidi palazlandırmayacaklardı yanlış politika izlendi yazık ediliyor 20 yaşındaki sabilereimize keşke gerçekten vatan için canımızı versek ama yanlış politikalar yüzünden canların gitmesi üzüyor insanı.

Yorum

Herkesin kendi görüşü sana göre girilmesi yanlış. Bana göre doğru bir karar.
                      Basit bir örnek verecek olursak.
                      Senin oturduğun mahalledeki yan daire alev almış yanıyor ve alevler gitgide yükseliyor, bu durumda sen evinde oturup yangını izleyip senin evinde tutuştuğu zaman mı müdahale edersin? yoksa senin evine sıçramadan mı müdahale edersin?
                      Neyse herkesin kendi görüşü.

Yorum

Tabiki o şehit olan askerimizinde ailesi var bu görüntüyü izlenmesini ve yayılmasını doğal olarak istemez ve haklıda.
                        Kuru kuru kınamada zaten bu milletin yüre ğini soğutmaz ama bir hiç uğruna yitiren canlara acıyorum bu suriye meselesine çomak baştan sokulmayacaktı yada en başından işidi palazlandırmayacaklardı yanlış politika izlendi yazık ediliyor 20 yaşındaki sabilereimize keşke gerçekten vatan için canımızı versek ama yanlış politikalar yüzünden canların gitmesi üzüyor insanı.
                        Doğru politikanı söylede canlarımız gitmesin.
                        "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Aslında çok basit.."Yurtta sulh cihanda sulh"

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mozarto
                            Aslında çok basit.."Yurtta sulh cihanda sulh"
                            Kusura bakma ama buna sadece gülerim, o kadar devlet adami niye düşünmemiş acaba, ama bi denemek gerekir bencede , mesela Deaş gidip söyleyelim " bak Deaş biz yurtta sulh cihanda sulh istiyoruz, yaramazligi bırak geldigin yere geri git" Deaş da eşşek değil ya anlar bizi, hemen çatışma biter.

Yorum

Hocam Suriye'de binlerce Türk Suudi Katarlı eli silahlı adam var..Sen Emperyalizmin sana biçtiği role kendini inandirıp başka ülkenin iç işlerini karıştırır ve yönetimi devirmek için destek verirsen olacağı budur..Devlet otoritesi yok olmaya başlarsa boşluğu terör örgütleri doldurur..Birinci ve ikinci körfez savaşı ve arkasından kuzey ırakta 36.paralelden itibaren çekiç gücün gelmesi nelere sebep oldu..Uzak tarih değil bunlar..İşin ilginç yanı işid gibi bir örgütün lojistik desteğini özellikle bomba yapımında kullanılan malzemelerin bir Türk şirketlet tarafından karşılanıyor olması olacak iş değil...Maalesef ülkeyi yönetenler biraz geç uyandı..Bakın Rusya Türkiye İran arasında ki yakınlaşma ve çözüm arayışları bunun göstergesi...

Yorum

İşleniyor...
                              X