Duyuru

Collapse
No announcement yet.

GEYİK!! :))))))))))

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: GEYİK!! )))))))))

Aracin sahibi foruma üye mi mobilden girdiğim için yaziyi nereye yazacagimi bulamadim buraya yazmak istedim tatil dönüşü bugun (pazar) günü gördüm insignia team da üye olabilir diye fotoraf çekmistim

2013 Astra j Neptün Blue - Cosmo Jant - Cyclone Multimedya - Brc Lpg - Kapı kolu,Vites altı Led - Led Sis Farı - Krom Cam Çıtası - Krom Kapı Eşiği - Krom Kapı Kolu - Shark Anten - Cam Filmi

Yorum

sanırsam değil
      InsigniaTEAM

Yorum

Kadın hasta ameliyat sırasında gaz çıkarınca ameliyathaneyi yaktı!
        Japonya, Tokyo Tıp Üniversitesi Hastanesi'nde gerçekleşen olayda kadın hasta ameliyat sırasında gaz çıkarınca ameliyathanede yangın çıktı!
        Japonya, Tokyo Üniversitesi Hastanesi’nde gerçekleşen olay ameliyat sırasında gerçekleşebilen talihsizliklere bir yenisini ekledi. Ameliyat edilen kadın hasta, operasyon sırasında gaz çıkarınca tüm ameliyathanede yangın çıktı.
        İsmi açıklanmayan kadın hastanın durumu kritik olmasa da, çıkan yangından dolayı vücudunda ciddi yanıklar bulunuyor. Akıl almaz olay hakkında Japon gazetesi Asahi Shimbun’a açıklama yapan doktor, yangının hastanın serviks bölgesi (boyun) ameliyat edildiği sırada kullanılan lazerden kaynaklandığını belirtiyor.
        Olay sırasında ameliyathanede bulunan doktorlardan biri ‘Hastanın bağırsaklarında bulunan gaz ameliyat alanına yayılınca, lazer ışınları nedeniyle ateşlenerek bir anda yayıldı. Ameliyat örtüsüne ulaşan alevler ameliyat hanede yangın çıkmasına neden oldu.’ diyerek olayı özetledi.
        Tokyo Üniversitesi Hastanesi ameliyathanesinde çıkan yangın o kadar hızlı yayıldı ki, tıbbi ekip ameliyat masasında yatan kadını yangın çıkan odadan zamanında çıkarmayı başaramadı. Bu durum da kadın hastanın bedeninin alt kısmında yanıkların oluşmasına neden oldu.
        Kadın hastanın durumu hayati bir tehlike içermese de vücudunda ciddi yanıklar bulunuyor. Talihsiz kadın, dünya gündemine oturdu.

http://www.elmaelma.com/foto-galeri/...-yakti/39437/4
        insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

• Nabersiziniz cicişler haha

Yorum

• İyiyiz iyiyiz baha seni sormalı

Yorum

• Bol geyikler dilerim arkadaşlar hepinize

Yorum

• Gene kimse yok buralarda ya

Yorum

• Geyiğiniz bol olsun arkadaşlar ^^

Yorum

• Bu benzin fiyatları beni öldürecek artık sonunda -_-

Yorum

• Geyikleriniz bol akşamlarınız güzel olsun arkadaşlar ^^

Yorum

• PTT'de çalışan arkadaş var mı aramızda

Yorum

• https://i.pinimg.com/originals/d0/40...84e31d4d6d.jpg

Yorum

• Lan arkadaş bir bilgisayar toplayamadım şu dolar fiyatları yüzünden

Yorum

• Motor ehliyeti almaya karar vermiş bulunuyorum

Yorum

• Yorum

İşleniyor...
                                X